Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem múlik el ez a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem múlik el ez a szerelem?

Figyelt kérdés
3 éve lassan egyedül vagyok. volt egy nagy szerelmem,aki azóta már mással van,és gyereket vár. 3 év eltelte alatt nekem sok sok hölgy ismeretségem volt.nagyon sok alkalmi,és komolyra próbálkozó ismeretségem volt. még is. mind a mai napig ezt a nőt szeretem. nem tudom hogyan tovább. nagyon nehéz ez így már. úgy érzem az élet eltelik velem,de lassan értelmetlenül. volt már valaki így?
2017. febr. 9. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha már mással van és a gyerek is jön akkor kár reménykedni. Ez a vonat örökre elment.

Ha tovább tudsz lépni akkor lépj, ha nem akkor az baj de nincs mit tenni. Akkor is tovább kell lépj!

2017. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak sehogy sem megy. nagyon belefáradtam. igen ez hogy örökre... na ez meg még az életkedvem maradékát is elveszi,ha belegondolok. :( így semmi értelme.
2017. febr. 9. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2017. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok egy mtàrsam csak bolonditott de azota nem tudok màsra felfigyelni ez valt 5-6éve..

De most volt sok sok év utàn hogy egy sràc megtudott nevettetni jofejnek tűnik amikor beszélek vele és őt is lecserélték mint engem..de ha nem belé lehet màsba bele tudnék szeretni ..vagy csak tul sokat voltam egyedül passz.. de egyszer elkövettem egy hibàt volt egy sràc aki hasonlitott mindenben a nagy ő re hàrom honap utàn egy baklövés utàn kiraktam amit nem értett és azota is mondjàk mindig emleget engem..bevallom én is megkedveltem de nem akartam az idejét huzni nem egy nyelvet beszéltünk nem tudtam.neki elmondani az én "motorom"màr nem jol működik mert összetört és szertefoszlottak az àlmaim és csak élek meg telnek a napok.. de lehet van idő amikor eljön az aki potolhatka az űrt ezt a tegnapi sràccal valo talàlkozàs miatt irom..ha nem is ő de lehet eljön egyszer az aki megnevettet 3s feledteti a nagy őt aki csak jàtazott.. 😢

2017. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hallgasd meg mindent elmond..


"Miért? Miért kell az az egy?

Pont csak az az egy

De mintha Ő is tudná

Hogy Ő

Ő az az egy

Ki nem egyre megy

Nem könnyű egyszer egy.


Van egy jó hobbija

A női kínzás

Ez inkább szenvedély mi más? "


És itt csak az a baj ha vki tudja de nem adja tudtodra bocsi én csak bolonditottalak nem gondoltam hogy komolyan veszed..nem vagy az esetem..ennyi lenne és akkor nincs több remény vàgyakozàs àlmodozàs..

De mikor kezded felejteni és azt mondja "kellemeset àlmodtam veled"akkor ez kinzàs hogy sose tudd elengedni hogy mindig maradjon egy kis remény..

2017. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok már. azt hiszem nekem már annyi....
2017. febr. 10. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is annyi..
2017. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már... dehogy annyi, ne siránkozz :) csak akkor annyi, ha te is úgy akarod, és feladod. Ne add fel. Tudatosan próbálj nem gondolni rá. Fényképeit tedd el valami fiók jó mélyére, ha még nem tetted meg. A tőle kapott dolgokat dobd ki, vidd el bazárba, vagy ajándékozd oda valakinek. Tudatosan keresd az emberek társaságát, járj sokat emberek közé. És légy nyitott. Nem kell elfelejteni a volt kapcsolatodat, mert az úgyse fog menni, és a múltad része, de próbáld meg elfogadni, hogy már elmúlt, nem aktuális. És ne légy elkeseredve, kicsit szabad szakítás után, de már rég volt, ne nyafogj. Sokat tesz a magabiztos kisugárzás.


És az a kapcsolat ha véget ért, valamiért nem működött valamelyikőtök részéről. Fordítsd a javadra, és tanulj belőle, ami akkor nem klappolt.


Csak kitartást! :)

Üdv.

2017. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!