Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik, hogy egy megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy megcsalás miatt annyira kiábránduljak a páromból, hogy hiába akarok, mégsem tudok már vele lenni?

Figyelt kérdés
Röviden írom csak le a történetet. Megcsalt a párom. Soha nem hittem, hogy ez velem is előfordulhat, ilyenkor döbben rá az ember, hogy teljesen egyenlő a többiekkel. Az elején dühöt, megalázottságot és csalódást éreztem. Azóta eltelt 2 hét. Most már inkább csak csalódottságot és kiábrándultságot érzek. Hétfőn átmentem hozzá, abban maradtunk, hogy megpróbáljuk helyrehozni, mert ő nagyon akar engem, én meg adtam magunknak még egy esélyt, látván, hogy nagyon megbánta és velem akar maradni. Adtam a kapcsolatunknak még egy esélyt, figyelembe véve azt, ha nem megy, akkor később magabiztosan tudom kimondani, hogy vége, de én mindent megpróbáltam. A párom nagyon bizonyítani szeretne. Így 2 hét elteltével kiábrándulást érzek, de nagyon. Bár kavarognak bennem az érzések, mert ha távol vagyok tőle akkor erősnek érzem magam, de ha a közelében vagyok, akkor elgyengülök és nem tudok véget vetni a kapcsolatunknak. Bevallom, lelkem mélyén valahol még érzek iránta, azonban félek, kiábrándultam. Létezik ilyen, hogy egy ilyen cselekedet után annyira kiábránduljak belőle, hogy már ne akarjam vele folytatni, pedig szeretem? Valaki élt már át ilyet? Vagy hagyjak még időt magamnak, hogy letisztuljanak a dolgok, hagyjam, hogy ő is bizonyítson és majd később meglátjuk?

2017. febr. 1. 13:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Létezik ilyen, persze. Te is éppen most éled át.

Ha a közelben gyenge vagy, akkor szakíts vele telefonon, vagy írj meg mindent egy hosszú levélben, és küldd el azt. Ne csak két szót, hanem indokold meg, azt is, hogy miért nem szemtől szemben, mert az úgy korrekt.

Idővel el fog múlni a fájdalom, és tovább tudsz lépni.

De ha már nem akarsz tőle semmit, és kiábrándultál belőle ilyen szinten, akkor kár folytatni.

Azért is őrlődsz, mert az eszed pontosan tudja, hogy ez ennyi volt, de a szív nem így működik, hogy jó, akkor most ettől a perctől nem is vagy szerelmes.

Ilyen esetben pedig inkább hallgass az eszedre!

2017. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt nem tudnám megtenni, hogy telefonon vagy levélben írom meg neki. Én mindig is korrekt embernek tartottam magam, vagy szemtől szemben, vagy sehogy. Beszélgetni fogok még vele erről, elmondom ezt neki, hogy így érzek, meg kell értenie. Csak azért bennem van valahol, hogy mi van ha rászánnám magam a folytatásra és később minden helyre jönne.
2017. febr. 1. 13:29
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt hetekben volt már ilyen kérdés.Nem megbocsájtani kell hanem kidobni....
2017. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az egyik volt exem csalt meg, de többször én annyira kiábrándultam, hogy rá se bírtam nézni én amint megtudtam attól a perctől csak undort éreztem, pedig nagy szerelem volt éveken keresztül, én annak a híve vagyok, ha már nem működik valami akkor szakítani kell, én már az elv miatt sem adok második esélyt.
2017. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik, sőt ez a normális reakció erre igazából. Velem is megesett, eszembe sem jutott újra kezdeni, mert már onnantól nem tudtam rá olyan szemmel nézni, kiábrándultam, leértékelődött nálam mint ember. Cseppet sem bánom, hogy nem folytattam!
2017. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Létezik. Nagyon is.
2017. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát elég szar érzés. Inkább azt kívánom, hogy gyűlöljön, vagy hogy lenne viszonya azzal a sráccal és minden könnyebb lenne.
2017. febr. 1. 13:49
 8/24 anonim ***** válasza:
Igen, én is így éreztem. Továbbra is szerettem, de olyan heves undor és kiábrándultság fogott el váratlan pillanatokban, hogy inkább soha többé nem kerestem.
2017. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Letezik.En sem hiszem,hogy megtudnek bocsajtani egy megcsalast. Talan ha nem lenne olyan nagy a dolog pl.csak egy csok,de szexet szerintem nem tudnek.
2017. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Én képtelen vagyok emberként tekinteni valakire, aki képes volt meglépni a megcsalást, szóval teljesen megértem az azonnali kiábrándulást. Kizárólag döntés kérdése meglépni és ha valaki úgy dönt, inkább hogy sunnyog, a hátam mögött megaláz, megy a farka után ahelyett, hogy leülne velem megbeszélni az esetleges problémáit, akkor nem vagyok rá többé kíváncsi. Nálam az oda-vissza feltétlen bizalom az egyik legfontosabb egy kapcsolatban, mindenki megkapja a tiszta lapot, de ha azt eljátssza, nincs második esély.
2017. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!