Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mert almodtam vele es mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert almodtam vele es mert szeretem meg?

Figyelt kérdés

Ma a volt szerelmemmel almodtam azt hogy szeretkeztunk, mar 7 honapja nem beszelunk megbantot nagyon igazabol meg mindig szeretem de utallom is .

Kiirom a kerdest mert nincs kivel megbeszeljem faj meg mindig



2017. febr. 12. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ugyanez vagyok, csak srácban.

bár még "csak" 2 hónapja van vége, de ugyanúgy megvannak azok a kis dolgok. szinte várom hogy hazajöjjön, vagy hogy várjon valaki engem itthon :( hogy megkérdezze milyen napom volt, hogy megöleljen, és szeressen.

Borzasztóan hiányoznak ezek a dolgok. De pár hete már mi sem beszélünk. Neki már van más.

Én ismerkedek, de nem sok sikerrel...sőt...

Én is álmodom vele még, és emlékképek sora, stb.

fogalmam sincs milyen irányba tegyem az életem...

26/F

2017. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz erzes
2017. febr. 12. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
28 éves vagy, de rájöttem olyan 40-50 nő után (ebből 10 volt 2 hónapnál hosszabb kapcsolat kb), hogy igen ezek jó dolgok, hogy átölelés stb, de a legjobb egyedül.
2017. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom talan jo egyedul de neha ugy hianyzik hogy el sehiszem
2017. febr. 12. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Es ha most veled lenni mit ereznel?
2017. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha velem lenne ? Haragszok ra nagyon mert megbantot es jatszot velem de meg szeretem
2017. febr. 12. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
El kell fogadni,hogy vége.Nekem 1 év kellett ahhoz,hogy egy komoly kapcsolatból kijöjjek,de ehhez kell hozzáállás is,meg akarat,új felé kell nyitni,lesz más aki jobban fog szeretni.Ez egy folyamat,az első lépést meg kell tenni most,aztán lesznek még visszaesések,de fokozatosan egyre ritkábban.
2017. febr. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van nekem akaratom meg en leptem ki a kapcsolatbol csak nagyon hianyzik neha ugy erzem elfelejtettem aztan megint hianyzik orulten . Tudom nincs ertelme keresni se semmi de attol meg szeretem majd elfelejtem egyszer
2017. febr. 13. 16:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy szereted? Neha ideje a tettek mezejere lepni, a sirankozas helyett. Beszelj vele, es megnyugszol, a harag is el fog mulni. Vagy osszejon vagy nem, de barmit jobb mint az onsajnalat es a semmitteves.
2017. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze hogy tudja hogy szeretem

Nincs ertelme keresni mert mar bizonyitotta hogy csak stexre kellek neki emiatt nem keresem sosem tobbet

2017. febr. 13. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!