Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek (hanyszor) jott vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek (hanyszor) jott vissza az exetek?

Figyelt kérdés

Nem azert kerdezem mert en visszavarom az enyemet. Amugy nem fog vissza jonni es ha megis akkor mutatom is neki az ajtot.

Viszont nem 1x nem 2x vissza jott mar.

Nektek is volt olyan ex aki tobbszor is visszatancolt (volna) ?

Visszafogadtad? Es sikerult egyutt maradni vagy ugyanugy szakitas lett a vege?

En ugy gondolom legtobbszor leginkabb megszokasbol jonne vissza az ember viszont ami miatt szakitottak ugyanugy ott van problemakent.



2017. febr. 13. 20:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mióta nilacidot veszek be utána, azóta egyszer sem.

30/f

2017. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Első körben próbálj meg egyenesbe jönni magaddal és legalább magadnak ne hazudj.
2017. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer visszajött, bár azt én kezdeményeztem, 9 hónapot voltunk együtt és mikor újra összejöttünk, akkor 2 hetet. Valójában én voltam a hülye, mert én változtattam sokmindenen, de ő semmin és így nem volt értelme. Az az utolsó két hét szörnyűbb volt, mint a szakítás előtti egy hónap nyűglődés, a vége egy baromi nagy csalódás volt.
2017. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Az első exem 3 próbálkozás után feladta, a második 2 éven keresztül válogatott formában zaklatott.. Egyiket sem fogadtam vissza természetesen, nem ok nélkül történt a szakítás.
2017. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed,hogy vissza akar menni? Azért nem minden iylen fekete-fehér..

Hozzám jött vissza,mostmár a feleségem és 2 gyermekünk van.

A szakításunk rengeteg vita miatt volt,akkoriban eléggé gyerekes,kötekedő természet volt,lázadt minden ellen.Belefáradtam,így szakítottam.Összejöttem valakivel,úgy éreztem továbbléptem,de bármikor keresett nem tudtam megállni,hogy ne írjak vissza,pedig direkt közömbös voltam vele.Aztán egyszercsak eltűnt,nem keresett.Mivel a fejemben volt akárhányszor írt éreztem,hogy valami nem oké,nem kéne rá gondolnom,hisz ott volt az akkori barátnőm.De becsaptam őt is,magamat is,nem tehettem ezt meg vele.Melyik kapcsolat működöképes és korrekt,ha egy sima üzenet érzelmeket vált ki?

Én az a típus voltam,aki nem táncol vissza,sőt,a családom is haragudott rá,ellenezték a békülést.

Mivel hiányzott,felkerestem,féltem az elutasítástól,hiszen annyit kűzdött értem.Eleinte közömbös volt,elhívtam egy találkozóra,beadta a derekát.Nagyon jól éreztük magunkat,láttam rajta,hogy változott,már nem ugyanaz a lány volt,akit annak idején otthagytam.

Azóta a családom is imádja,belátta a korábbi hibáit,tanult belőle,ahogy én is az enyémekből.

Nagyon megbántam volna,ha elfolytom az érzéseim és nem adok Neki mégegy esélyt.

2017. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem ugyanilyen volt a hozzáállásom,mint neked. Nem akartam,hogy visszajöjjön,állandóan elzavartam,de nem éreztem jól magam tőle.Nálam haragból volt,idegesített,az agyamra ment,de kapcsoltam,hogyha még ilyen szinten is felhúz és törődök a hülyeségeivel,hogy nem tiltottam le a fenébe,akkor valamilyen szinten kötődök még hozzá.Nem vettem észre mennyire rajongott értem a szakítás után, mennyire szeretett és próbált visszakapni mert csak arra fókuszáltam,hogy mi volt rossz.Nem akartam észrevenni,hogy 2 emberen múlik,sokszor megalázta magát előttem,amit eddig más nő nem tett meg.Volt,hogy elsírta magát előttem.Így utólag visszagondolva én köszönöm meg neki a kitartását és az újabb esélyt.Irónikus az élet!
2017. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Csak az a kulonbse koztunk, hogy en sokkal jobban erzem magam miota nem vagyunk egyutt. Sokan mondtak is, hogy nem vagyok mar stresszes, ideges, neha ezert bunko is voltam az emberekel mert az en exem is gyerekes volt, lazado es az utbbi 1 evben nemtorodom. Igy is en voltam az,aki nagyon kuzdott ertunk de csak EN.. persze semmi nem volt eleg jo neki mar.. o nem ertekelte a effortot amit beleadtam. Igy te szerencses vagy :) orulok nektek

Nagy ritkan jol is elsulhet ha mindket fel oszinten akarja.

2017. febr. 13. 21:46
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

Eleinte én is jobban éreztem magam,de valamiért mégis mindig foglalkoztatott,ahogy most téged is. Különben nem írnál róla kérdést.

Egyébként miket tettél meg érte amit nem értékelt? Azt már beláttad,hogy Te hol hibáztál? Tudod, kettőn áll a vásár.

2017. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Persze, hogy erdekel, mas is van/volt e ilyen cipoben. Talan valami okosat is olvasok, hogy ne essek bele ugyanebbe a hibaba megint.. noverem baratja is volt ilyen csunya kapcsolatban 10 evig. En orulok, hogy nem pazaroltam ra ennyit.

Mi november ota nem vagyunk egyutt es nalam pont forditva megy, hogy egyre inkabb ugy erzem, hogy ez igy jo.

2017. febr. 13. 22:25
 10/25 A kérdező kommentje:
Miket? Ami ot boldogga tette. Meg voltak olyan "elvarasai" amiben igyekeztem megfelelni. De amint megtettem, az volt a baja, hogy azert csinalom mert o mondta... en igy igyekeztem helyrehozni a hibaimat (felesleges veszekedesek) .. o viszont csak ult a baberjain es a kisujjat nem mozditotta. Pedig tisztaban volt azzal, min kene dolgoznia. O nem akart...
2017. febr. 13. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!