Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányszor utasítottak vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor utasítottak vissza kb. és hányszor utasítottál vissza lányt/férfit? (nemet írjatok)

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Potenciálisan mindneki aki nem áll szóba velem.


Senkit eddig.

2016. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem számoltam. Hmm, így jobban belegondolva, én még nem utasítottam vissza senkit sem.

Hacsak nem vesszük azt a lányt akit 10 évesen elütöttem a biciklivel mert üldözött a szerelmével.

2016. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 opened paradise ***** válasza:

Nem nehéz kis számot elérni,ha magamtól nem nagyon kezdeményezek.

Ha úgy vesszük egyszer. De ott zöld utat kaptam,csak későn éltem vele.


Azt sajnos már többször...nem számoltam.


F

2016. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Senki nem utasított vissza még, a másik verziót meg nem számolom. :D
2016. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom a számát, de eddig csak visszautasítást kaptam. Nem utasítottam vissza eddig senkit, mert nem is próbálkozott nálam egy nő se. Nem:férfi.
2016. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én.. hát, nem tudom. Talán két-három lányt utasítottam vissza még ifjú titán koromban. Engem meg talán 15-20 lány utasíthatott vissza.


27/f

2016. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Eddig egy srácnál próbálkoztam komolyabban, ő utasított vissza egyedül. Én úgy ötöt-hatot.


L/22

2016. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem számoltam pontosan, de 100 feletti szám amikor engem utasítottak vissza élőben(interneten 600+ levél,egyetlen választ sem kaptam soha vissza),és csak ilyen létezett egész életemben sajnos.

És én egyszer sem utasítottam vissza egy nőt sem,mert nem is volt olyan,akit lehetett volna... :)

24/F

2016. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem 3-4x.


Én 3x.

- kb. az első randi után dugni akart, hiába mondtam, hogy én nem teszem szét a lábam csak úgy

- egyszer túl magas volt a srác - 4 óra csók+séta után már mozgatni sem bírtam a nyakam

- a harmadik pedig egy féltékenykedő majom volt, aki már a beszélgetéseink alatt folyton korlátozott (ne írjak, ne hallgassak zenét, az unokatestvérem felügyeletét oldja meg más, csak vele foglalkozzak... anyád!

2016. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem 3. Én nagyon sokat. Több százat. 31/nő
2016. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!