Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha szakítás után 1 héttel már új barátja van az exemnek és ezt ki is rakja az adatlapjára?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt,én szakítottam vele,mert nembírtam elviselni a lobbanékony stílusát... Ő nem akarta össsze vissza fenyegetőzött zaklatott mindennel. Miután aztmondtam,hogy feljelentem ha nem fejezi be a zaklatást akkor hagyta abba és 1 hét múlva már mással van kapcsolatba és ezt ki is rakta az adatlapjára? Ti,hogy látjátok? Mert én úgy,hogy ez nagyon gáz és örülök,hogy megszabadultam tőle.
2017. febr. 18. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Tiltsd le és nem fog zavarni. Feltűnési viszketegsége is van. A figyelmeddel táplálod.
2017. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Neked amúgy már nem mindegy, hogy mit csinál?Nyilván féltékennyé akar tenni, ilyen hamar nem lehet túllenni egy 3 éves kapcsolaton, ha nemis ő szakított.
2017. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem 1 év után dobtak ki, rá pár 1-2 hónapra már mással volt. Aztán volt megint egy éves kapcsolata, a gyerek dobta ki, 2 hétre rá másik pasija volt. Ki érti a nőket?
2017. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Most akkor azon megy a sírás rívás, hogy miután kidobtad halad tovább az életével és nem ugrik miattad a Dunába???
2017. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem bír egyedül lenni. Én is ilyen vagyok, sokat küzdök. Még birom. 22n :D
2017. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 nem azon megy a sírás rívás örülök,hogy megszabadultam tőle csak nehéz ezen nem csodálkozni,hogy könyörög,zsarol...rá pár napra már hivatalosan kapcsolatban vannak. Pár nap alatt ezt el lehet rendezni fejbe?Akkor meg minek könyörgött előtte?
2017. febr. 18. 11:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk kapcsolatfüggő,mert nem voltak átmenetek a kapcsolatai között. Mikor összejöttünk mi utána szakított az előző pasijával. Mondjuk ez se tetszett nekem anno benne,de szerelmes lettem belé...aztán szép lassan kiábrándultam belőle
2017. febr. 18. 11:22
 8/12 A legrosszabb ***** válasza:
A munkahelyemen jellemző ez a módi. FB-on orrba-szájba tolják hónapokig a közös fotókat a párok, aztán egy jó hétig nagy kuss (szakítás időszak), és már új pasassal látom a csajt alig pár napon belül. Na most ez micsoda? És nem egyedi eset. Rendre ezt csinálják.
2017. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék?Semmit.A közös pályafutásunk végetért.Innentől az ő dolga a saját élete.Én már a sajátomra koncentrálok.
2017. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Köztetek vége ,semmi közötök egymáshoz...had döntse már el h kivel van együtt

2017. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!