Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik úgy szakítottak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy szakítottak, hogy utána többet nem találkoztak, nem beszéltek van olyan amit még el szerettek volna mondni a volt párjuknak, de nem tudták?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki valamit el akar mondani az úgyis elmondja. Ha csak nem halálesetről van szó nincs olyan hogy "többet nem beszéltek".
2016. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

22F vagyok.

Én egy 4 éves kapcsolatot hagytam ott. Én hagytam ott, eljutottam oda, hogy fogtam egyik napról a másikra, és letiltottam facebookon, és a telefonszámát. Persze sok előzménye volt, többek között, hogy egyoldalúvá vált a dolog, nem kaptam viszonzást a szeretetre amit nyújtottam. És már megbeszélni se volt hajlandó a dolgokat.

Szóval napokig, sőt talán hetekig rágódtam rajta, hogy fel kéne oldani azt a letiltást, és ismét megalázkodni. De tilos! Nem szabad! Nem működött!!!! Nem fog menni!! Csak akkor, ha ő döbben rá, ha ő keres meg!! De nálunk erre is volt példa, és még sem sikerült, további 2 évet bírtunk egymás mellett. Kész, ennyi volt, nincs több esély.

Tudom, hogy elveszett nélkülem, sosem talál olyan férfit maga mellé, mint én vagyok. Nagyon problémás a környezete, de mindig, mindenben segítettem, mellette álltam, mindenre próbáltam megoldást keresni és mindig találtam is. Az emberek beleszoknak abba, hogy ha most jó, uhh, hát akkor később is jó lesz, van még ilyen ember. Hát nehogy azt higgyétek, nem könnyű normális embert (TÁRSAT) találni magad mellé.

Így több mint fél év után már csak annyit mondanék, hogy kapd be, megérdemled a sorsodat. Nem haragszok rá, csak nagyon sajnálom azt a közel 5 évet amit elpazaroltam az életemből rá...

2016. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a #2-es strici a szívemből szólt. sztori kb. ugyanez. De engem az ő szenvedése tölt fel energiával. Meg kell tanulni értékelni amink van.
2016. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Elég csúnyán ért véget a dolog (szemét voltam vele), pedig nem is volt olyan komoly.

És egy kis idő elteltével el akartam neki mondani, hogy ne haragudjon, nem így akartam, és neki akartam jót, csak nagyon balul sült el, és beszélgetni még egy kicsit. Aztán egyszer összefutottunk valahol, és az a sok átgondolt mondat mind egy szálig elrepült. Annyit tidtam kinyögni, hogy haragazol rám? Akartam beszélni, de nem tudtam.

2016. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem mindent elmondtam neki, amit akartam amikor megtudtam, hogy megcsalt. Azóta csak akkor hívogatott ő, meg a csodálatos barátja, amikor kicsit keresztbe tettem neki, de nem foglalkoztam vele.


Nem hinném, hogy valaha fogok még vele beszélni ebben az életben. Így is több mint 3 éve történt a dolog és nem hiányzik egyáltalán.

2016. ápr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Szerettem volna megkérdezni, miért nem akarta velem ez.
2016. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!