Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után is van barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után is van barátság?

Figyelt kérdés
Két hónapja lett vége a szerelmemmel,és én azóta már megismerkedtem valaki mással akivel együtt vagyok. A volt párom felkeresett,és elkezdett közeledni felém,de szigorúan csak baráti alapon. A párom ezt nem nézi jó szemmel,és emiatt rengeteget vitázunk is. Én nagyon örülök,hogy a volt barátom felkeresett minket,hiszen hiányzott,de azért én is érzem,hogy bántja,hogy már nem vele vagyok,és én is féltékeny vagyok,ha mesél egy csajról akivel kavar. Mit csináljak ezzel a helyzettel?

2017. febr. 21. 06:23
 1/9 anonim válasza:
Szerintem attól még jóban lehettek! Nekem is volt egy fiú akivel együtt voltunk aztán szakítottunk utána még néha összejártunk azert.... utána nekem lett egy barátom és megint elkezdett írkálni. Velünk az lett hogy jóban maradtunk de csak ritkán beszélgetünk
2017. febr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném, én már nem tartom a kapcsolatot az ex barátnőmmel, de nyilván minden ember más. Ezt neked kell tudni.
2017. febr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt találtál mást? Nálatok is nagy szerelem lehetett:)
2017. febr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"és én is féltékeny vagyok,ha mesél egy csajról akivel kavar."


Ez mindent elmond.A mostani párodat ne hülyítsd tovább szerintem.

2017. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van barátság, de én ezt még nem erőltetném. Nem vagy még túl teljesen rajta, hamar jött az új kapcsolat is. Normális, ha első pár alkalommal picit felzaklat a dolog, ez idővel leülepszik. Ha hagyod, persze. De most még nem hiszem, hogy itt lenne az ideje. Én sok exemmel tartom a kapcsolatot, de egyikkel sem vettem fel a kontaktot fél évnél korábban. Utána volt pár necces beszélgetés, veszekedés, de idővel már nem foglalkoztattak úgy, most pedig örülök, ha van valakijük, nem csak megjátszom. Ellenben azt is érdemes tudni, hogy nem mindenkivel lehet ezt megvalósítani.

Egyelőre jegeljétek a témát, amíg a mostani kapcsolatod megszilárdul, te pedig túl leszel a múlton.

2017. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És hármas éppen azért ugrottam fejest egy új kapcsolatba,mert le akartam zárni,és ezt láttam a legkönnyebb megoldásnak.
2017. febr. 21. 08:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah, vagyis kihasználtad a másik srácot. Nagyon gerinces vagy:)
2017. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha te féltékeny vagy meg őt is bántja hogy neked van valaki más abban mi a barátság?
2017. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én hasonló képpen vagyok, csak kicsit más a sztori. Szakítottunk, mert eléggé megbántottam (túlsúly), amit azóta is nagyon megbántam. most másfél év mulva írtam neki egy levelet, papírra, hogy mit gondolok, érzek. Együtt van egy pasival, aki kiment külföldre lóvét gyűjteni, mert majd össze költöznek.


A lényeg, hogy ismerőstöl tudom, hogy eléggé nagy lelki löketet adtam a levéllel, tehát nem hagyom hidegen, csak haragszik rám. Érthető. Mondta hogy majd jönni akar azzal a csoporrtal túrázni, akikkel én is majd. Na hát, akkor én meghalok. olyan erős lelki impulzust kapnék, hogy ott maradnék. újra meghódítanám, de tudod a tudat, hogy van valakije... bár remélem nem lesznek sokáig együtt. 29f. LEhet jóban leszünk majd, sok közös beszélgetés, és ki tudja a végén mi lesz..

2017. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!