Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó döntést hoztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntést hoztam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt, de ebben a hét hónapban elég sok macera volt. Van egy nagyon jó lánybarátom, akivel nagyon régóta jóban vagyok. Na a barátnőm ki nem állhatja. Egyenesen utálja, mert meg van győződve róla, hogy belém van esve. A barátnőivel kibeszélik, nevetnek rajta, mert szerintük csúnya (szerintem átlagos, de ez szubjektív). Egyszer rajtakaptam, hogy megnézegette a Messengeremben az üzeneteket, hogy mit írogat nekem a lány. Mint mondta nem bennem nem bízik, hanem a lányban. Amikor egy társaságban vagyunk mindig átszúrja a szemével, akárhányszor beszélgetni szeretnék vele, érzem, hogy rajtamtartja a szemét. A lánynak is feltűnt, és mondta, hogy már lassan nem mer odajönni hozzám, mert nem akar balhét a barátnőmmel. Elég sokszor mondtam a barátnőmnek, hogy változtasson, mert ez a beteges féltékenysége nagyon káros a kapcsolatra. Mondta hogy változtatni fog, de tovább csinálta. Fikázta mikor szóba került, semmibe vette, ironizált vele, ma jutottam el arra a szintre, amikor elég lett, és mondtam hogy szakítsunk.

2017. jan. 10. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

És ilyen gyermeteg agyúak a mai fiatal felnőttek??? Szégyen és gyalázat!


Most buksiveregetést kérsz? Igen kisfiam, ügyes vagy, de most már nyugodj meg! :)

2017. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Nem buksiveregetést várok, csak egyszerűen szeretnék megerősítést, hogy ez mások szerint sem normális viselkedés.
2017. jan. 10. 22:39
 3/14 anonim ***** válasza:

"csak egyszerűen szeretnék megerősítést,"


mert magadtól nem jössz rá ugye, hogy mi a helyes döntés? kell a többiek megerősítése, mert te egy igen "határozott" egyén vagy!


miért kell a másik megerősítése?

2017. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Pszichológusok!

Nem mindegy az, minek a megerősítés? Emberből van tudtommal.

Még annak is örülök, ha a sarki hentes megdicsér, mert tangát húztam a tyúkra.


Khm, szerintem jól döntöttél. Lyukat mindig fogsz tudni dönteni, míg potens vagy. Az, hogy nem egy gyerekes, bizalmatlan luvnya a párod, az meg pláne jobb döntés.

Most kereshetsz egy tényleg cuki csajt, akivel nem lesz még ennyi baj se.

Vagy lehetsz agglegény, aki bárkit megkaphat.

Lehetsz magányos farkas is, és a szobádban ücsörögve füvezhetsz a monitorod előtt.


Szóval ja, tök jó, hogy mertél lépni.

2017. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Félreértesz, bár elképzelhető, hogy félreérthetően tettem fel a kérdést. Ezért elnézést. :) Magában a döntésben, hogy szakítottam, biztos vagyok. Akkor inkább úgy kellene feltennem, hogy ez a viselkedés mások szerint is gyerekes, vagy nem? És akkor a hangsúly nem magán a szakításon, hanem az ő viselkedésén lesz. :)
2017. jan. 10. 22:55
 6/14 A kérdező kommentje:
#4-esnek külön köszönet! :)
2017. jan. 10. 22:56
 7/14 anonim ***** válasza:
A baratnod túlzásba esett és gyerekes is volt, amit csinált, ugyanakkor en sem neznem jo szemmel, ha a paromnak lenne egy ilyen közeli barát-barátnője. Csak éppen máshogy kezelnem a dolgot.
2017. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
45%

Szerintem nincs fiu es lany baratsag csak ha mar egy par vagytok, enis votlam ilyen helyzetben, sok csaj azt hitte rollam, hogy csak baratok vagyunk, mig benem vallottam, hogy tobbett erzek, es forditva is volt, sok noi baratom vallott nekem szerelmet, azota midegyikukkel szia-szia viszonyba vagyok, es annyi.

Szerintem kerdezd meg a holgy baratodat, hogy taplal-e erzelmeket irantad, es hogy oszinten feleljen, mert megerdemled! Kitudja, meg o lesz az igazi parod es egyben baratod is, es oszinten szeretni fogjatok egymast, es legjobb baratok is lesztek. Nem hiaba irtad, hogy szerinted atlagos lany, es szerintem a szemelyisege miatt meg vonzo is neked. Szerintem az ilyen no a legtokeletesebb egy parkapcsolatra, nekem +6 eves parkapcsolatom van, a legjobb baratom egyben, legjobb dontesem, amit eletemben hoztam, pont ilyen norol almodtam mindig, mintha mindig is csaladtag volt, eltudom kepzelni hogy midnig is vele maradjak. A te holgy baratodrol eltudnad kepzelni? Szerintem legyel oszinte magadhoz! Lehet megtalalod az igaz boldogsagot, aki ott volt melletted mindig!

2017. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kegyetlenül gyerekes... Nem kérkedni akarok, de 16 évesen már rájöttem, hogy ez milyen iszonyúan gyerekes, és elzárkóztam ettől.


A lány valszeg fel sem fogja..

2017. jan. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A bnôd nem bízik benned innentől kezdve sztem tudod mit kell tenni!Am sztem a bnőd irígy mert àtlagos a lànyhaverod és ennek ellenére még beszéltek és neki megalàzó hogy nàla csúnyàcskàbb és fél hogy őlessz az utódja hidd el lehet a pàrodnak megalàzó !
2017. jan. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!