Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Borzasztóan kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan kellemetlen helyzet. Mit évő legyek?

Figyelt kérdés

Kissé bonyi leirás következik. Tudom, már tudnom kellene erre a választ magamtól is, hiszen bőven a 20-as éveimben járó felnőtt nő vagyok, de jól esne és segitene némi tanács az ügy kapcsán.


Szóval adott az exem, akivel szerencsére csak fél évet voltam együtt. Mára már nagyon bánom ezt a kapcsolatot, mert mint kiderült mellettem volt neki még jó pár barátnője. Na de jön a lényeg. Tavaly vettem egy lakást. Alattam kettővel lakik egy csaj, akivel összebarátkoztam. Nem mondhatom, hogy legjobb barátnők lettünk, de kávéztunk párszor és mindig leálltunk beszélgetni amikor összefutottunk (mindketten kutyás gazdik vagyunk igy kezdődött). Amikor exemről kiderültek a dolgok én nagyon kiborultam. Volt egy nagyobb veszekedésünk, ami alatt megpofozott. Ott végleg elásta magát előttem. Pár napra rá elmondtam a történteket a szomszéd csajnak, MINDENT. A bántalmazástól kezdve a megcsalásig és igy tovább. Vigasztalt, mondta, hogy sokkal jobbat érdemlek, szóval leadta a tipikus vigasztalós szöveget, amit ilyenkor szoktak.


KÉT hétre rá már exem karjaiban volt. Mint irtam, nem egy legjobb barátnőről van szó, de engem ez akkor is nagyon nagyon rosszul érintett. Miután tudta, hogy miket művelt exem és, hogy félek is tőle, összejön vele, majd szépen minden másnap vendégül látja magánál. Mivel egy helyen lakunk, nyilván a találkákra jó esélyek vannak. Én onnantól kezdve egyikőjükkel sem kommunikálok. Ami a leginkább felháborit, hogy úgy tesznek mintha mi sem történt volna.

Én tényleg nem tudom, hogy nekem ebben a helyzetben hogyan kellene viselkednem?

Exem akár fel is jelenthettem volna, de nem tettem, mivel sok minden hirtelen összejött, és csak szabadulni akartam tőle. Hibáztam. Most meg kb. itt van az orrom előtt. Teszi a szépet és a jót, mintha mi sem történt volna. Annyira elviselhetetlen ez a helyzet. Mint mondtam, saját lakásom van, nem tudok innen elköltözni, de nem is akarok!

Próbálok úgymond úri nőként viselkedni és emelt fővel járni, de amikor meglátom őket, akkor annyira elborul az agyam, hogy érzem, menten fel tudnék robbanni.

Levegőnek nézem őket, de amikor hazaérek és becsukom magam mögött az ajtót, szinte reszketek. Minden kavarog bennem. Ezzel csak magamat kinzom, de egyszerűen nem tudom magam túl tenni a történteken, ha minden itt folyik előttem. Mondták többen, hogy ne ereszkedjek a szintjükre, mutassam azt, hogy számomra semmit sem jelentenek, de ez akkor is nehéz. Azt is mondták többen, hogy aki egyszer kezet emel, megcsal az előbb utóbb újra megteszi és, hogy ez a nőci is úgy fog járni mint én, de ez engem nem vigasztal..


Vannak napok amikor nyugis vagyok (pl. ha nem látom őket egy ideig), de ha pl. jön velem szemben a csaj és boci szemekkel mosolyogva köszön..hát megtudnám pofozni.

Nem akarom, hogy a haragom irányitson és olyant tegyek, amivel magamat járatom le, de úgy érzem a helyzet ura sem vagyok.


Tudnátok nekem tanácsot adni, hogy mégis hogyan kezeljem ezt a kellemetlen helyzetet? Amúgy még az is kellemetlen, hogy a szomszédoknak is feltünt a csere..és volt aki kérdezősködött. Szerintem az sem jó megoldás, hogy szétkürtölöm, hogy egy vadbarom az az ember, a csaj pedig simán hátba támadott, mert akkor azt gondolnák, hogy még bele vagyok zúgva a pasiba. Ezt nem akarom, mivel iránta csak undort érzek, mást nem. Mégis nagyon nagyon zavar. A munkámon sem vagyok a toppon, mivel gyakran eszembe jut minden, és ilyenkore látszik rajtam, hogy valami nagyon nem okés. Ideges vagyok és feszült.


Szeretnék kilábalni ebből, de úgy érzem lehetetlen, amig ott vannak a közvetlen közelemben. Mit tegyek??? Köszönöm.


2017. febr. 23. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy bosszant meg kellemetlen, de nem nagyon tudsz tenni mast.. levegonek kell nezni oket!! Tudom, konnyu mondani..

Irtad, hogy gyulolod az exed, akkor nincs mas hatra, minthogy megtalald a hozzad illo part es boldogok legyetek! :)

Sok sikert!!

2017. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Onnantol h nem a te pasid,a vilag osszes nojevel kavarhat.Valoszinuleg te nem vagy tul rajta,vagy nem heverted ki a bantalmazast.Ehhez kerheted pszichologus segitseget,de nem szolhatsz bele masok parvalasztasaiba.Valoszinuleg a kutyas csaj sem direkt veled akart kicseszni!Ha belul rendberakod a dolgot es/vagy neked is lesz valakid,hidegen fog ez hagyni.
2017. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, mert ugyanez történt velem. Abban más a sztori, hogy a lánnyal max köszönőviszonyban voltunk és az exem nem ütött meg, de ettől függetlenül egy sunyi barom volt mert folyamatosan csalt. Nekem ez nagyon gáz, mert minket is sokszor láttak együtt a szomszédok, ismerősök ebben a házban. Én egyszerűen keresztül nézek rajtuk, nem tudok mást tenni. Nem köszönök egyiknek sem, de a 4 fal között engem is szétvet az ideg. :D És igen, az is ismerős helyzet amikor pár napig vagy hétig nem látom őket, akkor én is lenyugszom...aztán kezdődik minden elölről amint összetalálkozok valamelyikkel. Hasznos tanácsot nem igazán tudok adni, inkább csak azért írtam ide, mert kíváncsi vagyok a válaszokra. :) Ja, és nem vagy egyedül ezzel a szituációval :D Bár tudom, ez nem vigasztal...
2017. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,h fáj!De hidd el,h jobb így neked!Folyton csalt téged.Hosszútávon beleroskadttál volna!Most rossz neked tudom.De gondolj arra,h ez a csaj inkább csak arra kell neki,h meg d..ja!Majd eljön az idő,h te boldog leszel,esetleg beis pasizol már s találsz olyat aki megbecsül.Az exed s a ri..nc. mien irigy lessz!Mert az az igazi kapcsolat ahol nem csak a testünk van.Hanem a lelkünk szivünk.Te kapsz, s adsz majd szeretetet!De ők mit kapnak???Kielégülést.. de meddig?Még nem talál mást megint az exed.S majd azthiszed nemfog neki hiányozni h valaki szereti igazán?Hm majd akkor jön rá mikor te már más karjaiban leszel boldogan!Hidd el ,ezek az emberek kiégnek.S boldogtalanok lesznek egy idő után.Szerintem a te exed nincs felkészülve arra ,h lekösse magát.S örülj neki h megszabadultál tőle.Ha vannak barátaid te azt csináld,h hívd el magadhoz őket.Akár rendezz házibulit.Had lássák nem vagy rájuk szorulva.Vannak emberek akik szeretnek.Nem vagy egyedül.S hagy gondolják azt,h túltetted magad rajtuk.Meg ha főleg nemis szeretted már akkor meg ne hagyd h az egód legyőzzön!A női büszkeséged!Bulizz.Legyél vidám!Ő nem hozzád való ezek szerint!
2017. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Miért zavar hogy a levetett pasiddal most másik nő parosodik ?
2017. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást.

Hát zavar, mert egy féreg és kénytelen vagyok az új nőjének köszönhetően elég gyakran látni őt. Viszont a nőt azért természetesen kérdőre vontam még akkor rögtön. Exem emigy azt mondta neki, hogy én ezt a pofozós dolgot csak kitaláltam, hogy őt rossz szinben tüntessem fel és, hogy valójában én voltam az, aki agressziven viselkedett, amikor összevesztünk és szakitottunk.

Ezt fentebb nem irtam, mert igyis kicsit hosszú lett. És akkor ezek után jön a jópofizás..Amikor eszembe jut még ez pluszban, hogy engem próbál bemocskolni hát majd szétvet a düh..

Pszichológuson is elgondolkoztam, de gyors megoldásra vágytam, olyan valamire ami egyből megszünteti ezt. Ez nyilván lehetetlenség, szóval lehet mégis az kellene..

2017. febr. 23. 23:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudsz boci szemekkel nagyot mosolyogni, ne is mondj semmit mellé csak mosolyogj a csajra. Ettől kirázza a hideg vagy 3 napra s ezen fog kattogni az agya. Ennyit megérdemel de nem többet.

Próbáld elfoglalni magad valamivel, hogy kicsit másabb legyen az időbeosztásod s ne fuss mindig beléjük. Barátok, új hobbi, könyvek bármi ami segít számodra békét hozni.

2017. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, az ember nem tudja megtagadni önmagát. Egy ideig lehet adja a szépet, de aztán úgyis kibukik, milyen ember valójában. A féreg féreg marad, és ha tényleg agresszív, majd a csaj is meg fogja tapasztalni a törődést. Főleg, hogy ahogy írod, nem éppen a hűség mintapéldánya. Vicces egyébként ez a típusú nő, behazudja magának, hogy semmi gond nincs a pasival, meg majd biztosan megváltozik, aztán jön a pofára esés. Ha meg a csajnak ez kell, akkor vigye, megérdemlik egymást. Vigasztaljon ez a tudat, és kitartást!
2017. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó S Z A R helyzet...


Engem is biztos zavarna...


Magamat ismerve, én nem bírnám ki, hogy ne mondjam el a véleményemet a csajnak. Ezt persze nem tanácsolom neked, de én ettől jobban érezném magam, mert kiadnám a feszkót.

Elmondanám neki, hogy okosabbnak gondoltam annál, mint sem, hogy egy vadbarom állattal álljon össze, pláne azok után, hogy barátkozni kezdtünk és még ő vigasztalt. Azt is mondanám, hogy tök gáz, hogy a szomszédok is erről beszélnek, mert feltűnt a "csere", és, hogy jobb lenne, ha a jövőben nem nézne boci szemekkel, mert baromira nincs kedved ezek után barátkozni vele, meg elmesélni a magán dolgaid...a bizalom részedről nincs meg! Jaaaa és ha most még nem értené, akkor később, mikor majd eszméletlenre veri a drága pasika, akkor majd lehet a boci szemein túl az agyát is használni kezdi! Aztán meg sarkon fordulnék, és otthagynám, mint az eb a szarát.

Nekem ez felszabadító lenne :)

2017. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod! Maradj úrinő!
2017. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!