Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan féltékeny vagyok, úgy, h a barátom okot sem ad rá. Mindenkitől féltem. Minél jobban bizonygatja, h ő jó és jókat tesz, annál többet várok el és még féltékenyebb vagyok. A helyzet egyre rosszabb lassan 1 éve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

már az is idegesít ha más nőre néz, nem még ha beszélget is. magamat emésztem minden jelentéktelen dolgon érzem,hogy beleőrülök. mit tudnék tenni? nem akarom elveszíteni,de kezd besokallni, ami nem is csoda már. én már rég nem bírtam vna a helyében. hisztizek, ha nem hív , ha 1 percet késik ugyan kivel volt, kihez szólt, félek h átver. pedig szeret. mit tudnék tenni?


26/N


2014. jún. 1. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz benne megbízni.
2014. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb felejtsd el ezt, mert tényleg ilyené fog válni. Én is teljesen ugyanilyen voltam/vagyok és annyira a kapcsolat rovására ment, hogy a végén már én sem bírtam és mindkettőnknek elege lett a másikból.
2014. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és te "kinőttél belőle" v h múlt el?
2014. jún. 1. 15:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden pároddal ilyen voltál vagy csak vele ? Tett valamit ami miatt nem bizol benne ? Próbálj bizni benne és változni gyorsan mert ha nem megy akkor tényleg hamar vége lesz . Bizalom nélkül nincs értelme az egésznek csak idegesititek egymást..
2014. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy, nőttem ki belőle, hogy szakítottam, amit azonnal megbántam, de ilyen áron nem kellek neki.
2014. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak vele, de ő nem tett rosszat ,csak az előző párom vert át
2014. jún. 1. 15:50
 7/13 anonim válasza:

Nem a pároddal van a baj és igazából nem is az hogy nem bízol benne, az ilyen típusú féltékenység abból fakad hogy nem szereted magad eléggé magadban nem bízol nem gondolod magad elég jónak hozzá és attól félsz jön egy sokkal jobb mint te (de mivel a párod szeret és szépnek vonzónak tart ettől nem kell tartanod)

először próbáld elfogadni magad és szeretni a saját tested(belsőd) aztán a féltékenységed is szép lassan elmúlik :)

2014. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez kissé beteges, ne haragudj, hogy ezt mondom. Eleve nem ad rá okot, ahogy írtad. Meg kellene tanulnod egy kicsit lazábban kezelni a dolgot. Különben is, miért lenne probléma, ha lefeküdne egy másik nővel? Attól még téged szeret, beléd szerelmes, csak jól esett neki beleüríteni másba.
2014. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jézusom. miért lenne probléma? ezt nem kérdezted komolyan ugye
2014. jún. 1. 16:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan kérdeztem. Direkt írtam kissé provokatívan, a lényeg az, hogy szerintem lazábban kellene venned a dolgot, és akkor leszel az a magabiztos, nem féltékenykedő, tudatos nő, akit nem fog megcsalni a barátja.
2014. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!