Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hós kislányom minden egyes...

10hós kislányom minden egyes pelenkázásnál és öltöztetéskor borzasztóan kiborul. Ordít, rúgkapál és mindent meg tesz hogy ezeket elkerülje. Mit tehetek hogy javuljon a helyzet? Más is tapasztal hasonlót?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszíves már kezdek kiborulni!
2010. ápr. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Baromi idegölő, állandóan cicin meg hasbarugdosott! Én már nehezen tűrtem, igy ennyit tettem: lefogtam a lábait és odahajoltam, közöltem hogy ne rugdosson mert fáj anyányak! Majd elkezdtem mondókázni, énekelni, közben popikrémet fogdos, abbamaradt.
2010. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces a második válasz...igazi nevelő elv...figyelemelterelés, adj oda valamit, amit amugy nem kap meg és máris nyugton marad.
2010. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát remélem anno a második válaszoloval iy hasonloan bántak a szülei mint amit itt leirt :( szomoru.



nekem is ezt csinált a kisfiam jo sokáig, minden pelusozásnál és öltözésnél tiszta hiszti volt. de mondokáztunk, adtam játékot a kezébe, fujtam a lábát, bohockodtam neki , mikor mi kötötte le egy kicsit legalább.

a rugdosást meg ugy szoktattam le rolla h megfogtam a lábát és magyaráztam neki h ez fáj anyának, idő és türelem. abba amarad majd :)

2010. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem lekötni mindig de nem sok sikerrel.Tényleg elég durva hisztit csap mindig.Én abba bízom hogy ez csak ideiglenes és lassan kinövi.Remélem rosszabb nem lesz.
2010. ápr. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!