Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a barátnőm. Az okok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm. Az okok számomra még mindig nem világosak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg. Valamilyen szinten távkapcsolatban éltünk, ő a tőlem 20km-re lévő városban tanul, de egy határon túl eső faluban él, 100km-re. Ha együtt voltunk személyesen, akkor minden jó volt, nagyon jól éreztük magunkat együtt, sokszor rázta a hideg, ha olyat mondtam neki, vagy úgy értem hozzá, úgy nézett ki, hogy nagyon egymásra vagyunk hangolodva . A problémák akkor jöttek ki, amikor nem tudtunk személyesen találkozni, és csak messengeren tudtunk beszélni. Olyankor mindig volt valami, amin sikerült osszeveszni. És mivel mindketten makacsok vagyunk, így sikerült bolhából elefántot csinálni, de személyesen mindig megbeszéltünk mindent. Még Valentin napkor is tökéletes volt minden, pár hónapja voltunk együtt, akkor mondta ki először személyesen, hogy szeret, és bár nincs állandó keresete, nagyon kitett magáért (szivecskes párna, parfüm, stb.) az azt követő napon hazament, és mivel vannak problémái, jelezte, hogy ilyenkor nagyon érzékeny, nyűgös stb, én pedig mondtam neki, hogy mindenben mellette állok. Másnap viszont megintcsak messengeren osszevesztunk, és mivel akkor épp anyummal is veszekedtem, így sikerült rajta kitoltenem a haragom.. Még aznap este írta, hogy már nem tudja mit akar, gondolkodnia kell, harmadnap pedig szakított velem, és azt mondta, hogy sosem szeretett, csak kötődött hozzám, neki nincs szüksége rám, találkozni se akar, stb. Most akkor mikor hazudott? Amikor azt mondta, hogy szeret, vagy pedig akkor, amikor azt mondta, hogy nem. Szerintetek? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. márc. 1. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg az utóbbi, nem illettetek össze, ne agyalj rajta sokat!
2017. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem volt ez igazi kapcsolat. A kapcsolat az amikor rendszeresen találkoztok, együtt szórakoztok és rendszeren nemi életet éltek. Ez mint mondtad egy távkapcsolat volt, inkább barátok voltatok. Ne agyalj rajta, lépj tovább és keress mást.
2017. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A rendszeres nemi élet megvolt, jól is működött (saját elmondása szerint is, senkivel sem érezte magát ilyen jól közben). A távkapcsolat úgy értendő, hogy azért heti 2-3 alkalommal találkoztunk. Csak neki sokat kellett utazgatni.
2017. márc. 1. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad min szoktatok veszekedni.Ő akad ki vagy Te voltál a tuelrelmetlenebb.Inkább Te ragaszkodtál hozzá...


De egyszer egy közeli rokonom szakított így a bnőjevel,már előtte is voltak gondok,a csaj tök rgaszkodó volt,aztán kibekultek.A rokon azt mondta neki este, szeretlek másnap meg szakítottak.Azóta se bekültek ki.


Ez is egy élő példa:A másik lehetőség h a magán jellegű gondjai miatt mondott ilyeneket úgy ahogy Te is rajta tolotted ki a haragod miután anyukáddal osszevesztetek.

Igazából tényleg kár agyalni rajta,inkább ne reménykedj,es ha második az igaz akkor jelentkezni fog.

2017. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Apró dolgokon vitáztunk össze, aztán jött a nagyobb baj, mert egyikünk se volt képes leallni. Ezek olyan dolgok, amin személyesen simán át tudtunk volna menni. De a sok kicsi sokra megy és azt mondta nincs szüksége az ezzel járó folyamatos feszültségre. Egyedül az nem fér a fejembe, hogy aki szombaton még állítja, és szinte kiakad, hogy kételkedek abban, hogy szeret, az hétfőre hogy mondatja már azt,mikor szakított velem, hogy soha nem is szeretett? :/
2017. márc. 1. 19:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a legtöbb vita az ő feltenykedesebol, bizalmatlanságábol alakult ki.
2017. márc. 1. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:

A szeretlek kérdésre sok válasz van, mert szeret, max nem úgy ahogy kéne,vagy szeret, de aztán beka...kil.Neked is ismerned kell az előzményeket.

Biztos megint le leszek pontozva,mert nem képviselem a nagy átlagot, aki rámondja mindenre a nagy áment, hogy ez du..gni akar, ez rib..izli, ez meg egy szemét(nem csak párkapcsolatra).Az igaz hogy inkább ne reménykedj,ha tényleg a saját hülyesége van a dologba,elege van magából, nem akar féltékenykedni, meg én nem tudom mi baja lehet még,de akkor még jelentkezhet.Én nem biztatlak, csak ez olyan, hogy 10-ből 7-at kidobtak ténylegesen, és van 3 ember akik meg aztán mégis újra összejöttek. Inkább próbáld elfoglalni magad.

2017. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy 3-dik csúnyább élő példám is: A pasi csaj együtt járnak jó pár éve, aztán a csaj házassaág előtt fél évvel kivágja a pasit, férfire nézve elég csúnya indokokkal, hasonló,mint a tiéd csak szorozd fel 10-el. Nah a pasi kiakad, mert nem számított rá, aztán nagy nehezen(fél év) túl lesz a megalázó szavakon,meg a befuccsoláson, és akkor a csaj próbálja magát visszakönyörögni.De már hiába.:S

Szóval ilyen az élet,bármit hozhat. Csak ne remegve reménykedj minden nap, mert lehet nem a 3-ban vagy. Foglald el magad.

2017. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sokszor van így ez a pároknál. Én a helyedben kedvesen keresném, megpróbálnék egy bocsánatkérés után úgy viselkedni, mintha eszemben sem lenne elengedni, mivel mindketten mérgetekben olyat mondtatok, amit nem gondoltatok komolyan. Valószínűleg egy darabig kéretni fogja magát, de ha nem adod fel, akkor előbb-utóbb megenyhül. Csak kerüld az újabb veszekedést, és szeretgesd sokat.

A nőknek (mindenkinek) akkor kell legjobban a szeretet, amikor a legkevésbé érdemeljük meg.

2017. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szeretgetném én, sokat, de másfél hete egyértelműen a tudtomra adta, hogy nem akar látni. Egy hete abszolút nem is beszéltünk. Mikor kimondta, hogy vége, azt mondta, egyszer lehet megbanja, de az már az ő baja lesz, ahogy mondta. Mikor utoljára beszéltünk, írtam neki, hogy remélem azért egyszer leulunk megbeszelni a dolgokat, es akkor majd be tudom neki bizonyítani, hogy tényleg összeillőek vagyunk. Erre csak egy mosolyfejjel reagált. Ez most jelenthet jót, vagy így akart "lekoptatni"?
2017. márc. 1. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!