Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Őszintén, szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek mi lehet a viselkedésének az oka? Férfiak? 22L

Figyelt kérdés

Volt 3 évig egy fiú barátom,mindig járni akart velem én hárítottam őt,de hihetetlenül jól éreztük magunkat együtt,már mindent tudott rólam,úgyhogy egy nap férfiként kezdtem ránézni és a következő próbálkozásánál beadtam a derekam. Járni kezdtünk. Összesen 3 hónapig voltunk együtt, az ő kérésére leginkább vége lett. Én még sírtam is,mert megviselt az egész,hogy ő akarta nagyon azután meg kihátrál hirtelen. Olyan indokai voltak,hogy nem is szerelmes belém,nem is olyan jó,jobb volt barátként. Azért furcsa ,mert előtte egy héttel még azon parázott,hogy én fogom őt elhagyni,meg nagyon tervezte a jövőt.

Végül úgy váltunk el,hogy maradunk barátok,mégis attól kezdve nem keresett mármint néha rám írt,de nagyon érdektelen volt az egész. A minap találkoztunk egy közös baráti programon ahol se köszönni nem köszönt,se rám nem nézett. Másnap még azt is írta,hogy ő észre se vett engem...holott tudom,hogy látott..

Nagyon fájdalmas,hogy így viselkedik velem,tényleg nem értem,hogy miért. Semmi pletykát nem hallhatott rólam,mert semmi rosszat nem tettem soha ellene,nem mondtam róla rosszat sem.Ő akarta a szakítást nagyon és a barátságot is folytatni akarta. Vélemény?


2017. márc. 8. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Fellángolás volt szerintem. Magáénak akart tudni, összejött neki, de mégsem igazán jöttél be neki a kapcsolatban. Utána meg az a szisztéma történik szerintem mint ami sok másik fiú-lány kapcsolat sikertelensége esetén, hogy úgy néznek egymása egyesek mintha az ellenségük lenne.
2017. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen csak ezért nem értem,ha ő azt mondja nem is szerelmes akkor miért csinálja azt amit a nagy szerelmek szoktak szakítás után,hogy egymásra se néznek. Ezt nem értettem,komolyan még én éreztem úgy magam mintha valami rosszat tettem volna ellene,holott engem viselt meg elvileg jobban az egész és engem hagytak ott. Én simán tudnám folytatni a barátságot,mert nem voltunk sokáig együtt,ezért nem értem,főleg,hogy ő nagyon akarta folytatni a barátságot
2017. márc. 8. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a fellángolás állhat a háttérben. Bejöttél neki, nagyon is, aztán mikor megkapott már nem is voltál annyira érdekes. (bocsi, nem akarlak ezzel megbántani, de gondolom őszinte válaszért jöttél)


Én a helyedben ugyan azt tenném, amit ő. Ne síránkozz neki, hogy észre sem vett (biztos észre vett, csak így könnyebb, játszani a macsót), ne is írj neki vissza ha rádír. Csak nézd meg, és kész. Után ameg ha kérdőre von, akkor mondd azt, hogy mostanában nagyon elfoglalt vagy. Ha köszön, akkor köszönj neki vissza mosolyogva, de véleltenül se állj le vele beszélgetni, ne mutasd ki, hogy érdekel.


A helyzet az, hogy tényleg nem érdemli meg, hogy agyalj rajta, főleg azt nem, hogy sírj. Kösd le magad valamivel, keress új hobbit, új haveri társaságot, avgy egy időre csak a szűk baráti társaságoddal lógj. Ne légy számára elérhető, akit leakaszt a polcról, ha épp kedve tartja. A méltóságodat tartsd meg, légy könnyed, vidám, és hidd el, jön egy ezerszer különb faszi majd az életedbe, aki nem csak játszadozik, meg dobálja a szavkat, hanem úgy is gondolja :) Szurkolok!

2017. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akivel egyszer lefeküdtél, az sosem lesz már csak barát. Valamilyen módon már ex, főleg ha érzelmek is párosultak. Ami itt eléggé fennáll... Szóval a barátságotoknak tutira vége, de ez így van jól. Inkább gondolj erre, mint egy szép emlékre, de ne nézz vissza, meert szomorú leszel tőle. Pasizz, randizz, még ha csak ahveri szinten is. Mutasd emg, hogy mit veszített!
2017. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak meg akart fektetni. Megdugott párszor, a varázs elmult, ennyi.
2017. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De szomorúnak tűnt,és nagyon kerülte a szemkontaktust,még annyit írt,hogy nem érezte jól magát.

Én is erre gondoltam,hogy csak megfektetni akart ,meg amíg elérhetetlen voltam addig jó volt.

Csak ez a dolog annyira elvette az önértékelésemet,arra gondolok,hogy senkinek sem vagyok jó,még egy ilyen személynek sem aki már ismert mindenhogy és annyira akart ,miután összejöttem vele ki is ábrándult.

Jó lenne,ha őszinték lennének egymáshoz az emberek és talán tudnék tanulni a hibámból,mert így nehéz.

2017. márc. 8. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Megunta a hülyeségeidet, ennyi.
2017. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan lány barátom, akivel jól kijövök, szexuálisan is vonz, de a páromként képtelen lennék elviselni. Lehet, hogy az említett srác erre csak élesben jött rá.
2017. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elrontottátok a barátságotokat a komolyabb érzelmekkel. Gyakorlatilag nem tudjátok visszaállítani a korábbi állapotot, nem tudnátok egymást semlegesen kezelni, akkor sem, ha előre elhatároztátok. Neki pedig könnyebb így elviselni az egészet, ha nem kerül veled kapcsolatba.
2017. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!