Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerethet igy őszintén a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet igy őszintén a pasi?

Figyelt kérdés

Barátommal szakitottunk. 1honap utan mondja hogy még mindig szeret..de csak ugy alar velem összejönni,hogy másnak ne mondjuk el,mert a sok kis szakitásos dolgunk után hülyenek néznék.. tudom már ez gyerekes kérlek kiméljetek:)

Aki jobban ad a barátai véleményére minthogy összejojjon azzal akit elvileg szeret.. ez milyen ember!! Valaki volt hasonlo helyzetben!



2016. máj. 7. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret téged, és ez csak egy kifogás, valószínű, hogy szégyell és amúgy nem akar veled lenni. Lehet, hogy nem talál mást, magányos, unatkozik, és tudja, hogy te simán visszafogadod, és addig legalább nincs egyedül és tud veled szórakozni, de mégsem kell felvállalnia mások előtt.
2016. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hú mekkora patkány....
2016. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem. Ha szeret is, nem őszintén.
2016. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy őszintén szeret-e, azt nem tudom.

De jogosnak tartom a kérését. Viszont mondhatta volna inkább úgy, hogy összejöttök és közben megkér rá, hogy másnak ne mondjátok el. Az alapján amit leírtál, olyan mintha előfeltétele ez annak, hogy összejöjjetek.


Nekem is volt egy ilyen barátnőm és borzasztóan megviselt, amit velem csinált. Nagyon szerettem és rengetegszer szakított velem, majd meggondolta magát. Mások már sík hülyének néztek, hogy miért csinálom ezt és én sem tudtam megmagyarázni. De nem hallgattam a barátaim véleményére.


Te most ezt amit megfogalmaztál, hogy "jobban ad a barátai véleményére, minthogy összejöjjön azzal, akit elvileg szeret" meg hogy "milyen ember", ezeket arra használod, hogy felhúzd magad és ne jöjj vele össze. Szerintem te hagytad el a barátodat 1 hónapja. Csak azt írod, hogy szakítottatok, de inkább így képzelném.


Szóval én voltam hasonló helyzetben és épp elegem van a nagyképű házsártos nőkből, akik elkövetnek mindenféle disznóságot, majd utána még nekik áll feljebb. Ez milyen ember? Hát azért ez a helyzet már akárkinek kényelmetlen lenne. Én sem hallgattam a körülöttem állókra, sem az eszemre, de valóban kellemetlen volt, amit a volt barátnőm csinált velem. Tudtam, hogy a kibékülés után jön egy újabb szakítás majd, mert nem bír nyugton maradni. Ezzel a viselkedésével engem akkor tönkre tett.


Úgyhogy döntsd el kérdező, mit akarsz. A barátodat akarod, vagy játszani a Drámakirálynőt. Mert most azt játszod! A barátnőid támogatnak persze, hogy "ez milyen ember" és biztos együtt fortyogtok, hogy micsoda szemét alak, aki nem vállal fel. De azt nem mondják el a barátnőid, hogy vedd már figyelembe, milyen húzásaid voltak. Nekem sok szakítás után is megmaradt a szerelem, de a bizonytalanság érzése is állandósult.


És ha már ott tartunk: "Aki jobban ad a barátai véleményére, minthogy összejöjjön azzal akit elvileg szeret.."

Véletlenül nem Te akartad a szakítást? És nem a Te barátnőid biztattak arra, hogy szakíts. Most meg elmondod ugyanezeket a barátodra. A saját tetteidet meg szerintem nem akarod belátni

2016. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!