Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan barát/barátnő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan barát/barátnő az életedben, akinél utólag jöttél rá, hogy nem értékelted eléggé?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért gondolod így mai fejjel?

2017. márc. 11. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Több is :(((

Mert jó ember volt, szeretett, becsült, én meg nem. Vagy nem is nagyon akartam, vagy nem tudtam ezt eléggé viszonozni. És mindig én szakítottam.

N/32

2017. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kedvesebb lettem volna vele mert tényleg törődött velem. Viszont szakítottam volna vele így is hamar vagy össze se jövünk, mert valójában inkább barátoknak lettünk volna jók. Mostmár tudom h felesleges dolgo votl erőltetni ezt a párkapcsolatosdit.
2017. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kevés kapcsolatom volt, így sansz sincs ilyenre. Bár az első kapcsolatom során mindketten zöldfülűek voltunk, és utólag beláttam, hogy bár valóban voltak komoly hibái a partneremnek, mégis, az értékeit kevéssé vettem észre. Erre néhány évvel később, a húszas éveim közepén ráeszméltem.


Miért gondoltam így idővel?

Mert zöldfülű voltam, amikor vele jártam, ahogy ő is az volt. Még tinik voltunk, és mindketten eléggé önzők voltunk. (Más kérdés, h ő nagyon alattomos is volt, ezt máig tartom mint meglátást, egykori tapasztalatomat róla.)


Nem azt mondom, h ő is, én is csak magunkra gondoltunk volna, de nem mindig és nem eléggé gondoltunk a másik érdekeire, vágyaira. És én pl nem akartam, vagy nem mertem túl mélyen megismerni őt.


Talán mert túl sok új helyzet volt és az kötötte le mindkettőnk energiáját, figyelmét: eleve kézen fogva járni új dolog volt mindkettőnknek, aztán a szex újdonsága, aztán az első veszekedések, meg a szülőkkel való elfogadtatás, és a többi...


Ezek az első botladozások lekötötték mindkettőnk figyelmét, na meg a javában alakuló személyiségünk (ezek persze mind összefüggnek egymással).

2017. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Inkább olyan volt akit túlértékeltem .
2017. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Sokszor inkább az volt a baj, hogy én mindent beleadtam a kapcsolatba, a másik fél meg kevésbé. Nem azért, mert rossz emberek voltak, csupán inkább ők nem értékeltek eléggé engem különböző okok miatt. Barátnak jobbak vagyunk. Mostani párom meg szerencsére értékel, megbecsül, így végül mindenki jól járt :)
2017. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó barátnőm ilyen volt. 5 évet húztunk le együtt, vele éreztem legjobban magam, de sajnos nem figyeltem rá eléggé, hagytam ellaposodni a kapcsolatunkat. Úgy voltam vele, hogy megszereztem, most már mi baj lehet. Némi plusz súly is feljött rám a vége felé már, így sem külsőleg sem belsőleg nem tetszettem már neki. Mikor észbe kaptam, akkor meg már késő volt. Ilyenkor jön rá az ember, hogy mit veszít.

De ezekből a hibákból tanulunk, hogy később ne kövessük el őket. Bár azóta nem volt kivel elkövetnem.


30F

2017. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ha egyszer valakivel szakításig jutunk, akkor nincs mit visszasírni, okkal volt a szakítás. 2 hete szakítottam a legutóbbi párommal, aki egy hihetetlen értékes ember, még soha senki nem becsült meg ennyire. De hiába, 3 hónap "járás" után sem tudtam beleszeretni, sőt más iránt éreztem már fellángolást :/ Másrészt pedig nemis mertem elmélyülni a dologban, mert nem igazán vagyok még kész egy kapcsolatra, bennem van még a bulizhatnék. Szóval lehetne mondani, hogy "nem értékeltem eléggé", de könyörgöm, a szerelmet nem lehet kierőszakolni.

20L

2017. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem volt. Akikkel nem vagyok már együtt, az okkal volt úgy, ahogy. A páromat pedig értékelem, nagyon is.


26/F

2017. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!