Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításra gyógyír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításra gyógyír?

Figyelt kérdés
Ma lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak és nagyon magam alatt vagyok. Szeretném magam jobban érezni!!! De nagyon! Tudtok ötleteket adni? Minden választ előre is köszönök!

2017. márc. 11. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagy, vagy nő?
2017. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Persze. Legyél inkább alattam.
2017. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt mondják a fagyi és a csoki segít ilyenkor

vagy ha teletankolod a kispárnád...

ilyenkor meg kell próbálnod elfoglalnod magad és nem önsajnálatba süllyedni...

ha akarsz akár itt is beszélgethetsz emberekkel, vagy kimozdulhatsz, sportolhatsz...

de ilyenkor nem sok mindenhez van kedve az embernek


24F

2017. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Szinte semmihez nincs kedvem, jelenleg az ágyamon fekszek és csak sírok.
2017. márc. 12. 08:56
 5/5 anonim válasza:
Nagy vonalakban miért lett vége? Te szakítottál, vagy ő veled? Fontosak a körülmények.
2017. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!