Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy sérelem, vagy a túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sérelem, vagy a túlzott nyomulás lehet indok a szakításra vagy ez csak ürügy volt neki?

Figyelt kérdés

Exemnek aztmondtam,hogy anyád... de persze nem úgy értettem,hogy szidtam az édesanyját,hanem a meglepődöttség miatt jött ki belőlem. Ő ezt a lelkére vette. És emiatt már nemtudott úgy rám tekinteni ahogy eddig, az is zavarta,hogy nyomultam nagyon... Ezek voltak a szakítás okai. Viszont másnap,meg ismerőse lett az exe. Meg ki is derült,hogy még őt szereti. Ebből gondolom,hogy az a sérelem meg a nyomulás csak ürügy volt.

Más is így látja a helyzetet?

(mellesleg az exével se alakult ki semmi utána) Meglehet hogy van esélyem még valamikor nála?



2017. márc. 4. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézdd, ha ő komolyan gondolta volna veled akkor ez nem ok egy szakításra. Egy röpke megsértődés lett volna belőle megbeszéltétek volna azt hogy nem úgy gondoltad ezt az elszólást stb..

De mondd csak, miért akarnál összejönni újra egy olyannal ilyen hülyeség miatt szakított veled majd visszatáncolna az exéhez. Aki önmagadért szeret az a világért sem hagyna ott sem egy anyázás sem az exe miatt.. ezt kellene észben tartani.

2017. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!