Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis hogy lehet lezárni így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy lehet lezárni így egy több, mint 3 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tanácsra lenne szükségem, vagy inkább csak arra hogy valaki meghallgasson.


Tegnap reggel leültetett a párom és elmondta hogy nem látja értelmét a kapcsolatunknak. 3 éve ismerem, ebből 2,5 évet laktunk együtt. Közös lakás, közös autó. Mindent közösen értünk el.


Tudom, hogy az utóbbi időben sok volt a vita kettőnk közt, de a miértek megvannak. Tény, hogy se ő nem tudott azonosulni a családommal se én az ő családjával. Ennek ellenére a kezdeti feszkók után jónak tűnt minden.


Mikor elköltöztem itthonról anyukám elmondta mindennek a srácot,aki ezt jogosan zokon is vette és nem tudta sose kitörölni az életéből. De az ő szülei sem voltak velem semmik, mert nyomozott utánam az anyja, húzta ellenem a fiát, ugyan úgy mint a tesói.


Mindent elterveztünk, lett egy nagyon jól fizető munkahelyünk neki álltunk az építkezésnek. Megvolt minden de persze egymásra nem sok időnk jutott. Ha jutott is akkor se kettesben inkább a haverjaival.


Ez pedig csak azért baj mert a haverjai egyszerűen nem találtam meg a közös hangot, nem éreztem magam jól velük.


Mivel elköltöztem, ezért nyilván haza jártam heti 2x anyámhoz 3-4 órákra. Ő ezt soknak tartotta, és azzal jött hogy én elhanyagolom.Semmilyen családi összejövetelre nem volt velem hajlandó eljönni mert utálta őket. De én mentem mindig az ő családjához.

Ha a sógora szólt, hogy menjen azonnal ment. Ha a haverjai hívták,azonnal ment.


Sokszor próbáltam közeledni hozzá, szeretgetni,bújni, de mindig azzal a dumával jött hogy ő már nem 15 éves aki egész nap csak szexelni akar. Neki elég a heti 1 vagy 2 hetente 1. Bezzeg ha ő közelített és én toltam el, akkor már baj volt:nem kívánom,nem szeretem...


Sokminden volt amit sajnos egyikőnk sem tudott tolerálni a másiknak,de ezek ellenére is nagyon szerettem.


Átkerült egy másik munkahelyre, ahol viszont az egyik csaj teljesen rámászott. Ez persze imponált neki.

2 hete még a babaágyakat néztük, mert úgy volt hogy lesz baba, tegnap meg azt mondta vége, pakoljak. Tudom, hogy ebben a csaj keze is benne van bár váltig állítja, hogy ez csak miattam van mert elhanyagoltam, nem szerettem eléggé és a csajtól nem akar semmit. Én meg mást hallok a "barátaitól".


Nagyon fáj ez az egész, mert napi szinten látom, egy helyen dolgozunk, még csak kerülni se tudom. Az életem maradt nála, semmit nem hoztam el csak a ruháimat. Megkérdeztem a miérteket, de csak engem okol, hogy ő adott egy csomó esélyt nekem, de ez nem így volt. Sokszor haragudtam rá, de annak oka volt és mindig megbeszéltük utána. Folyton azt vágja a fejemhez hogy kiöltem belőle mindent,de ez sajnos visszafele is igaz.


A barátai azt mondják, hogy nyugodjak meg változik és megbánja. Én már sajnos nem tudom mit higgyek...Egyszer le akarja zárni velem, egyszer beszélni akar velem, egyszer végleg befejezte, egyszer esélyt ad. 1 hete bőgök minden áldott nap, mert tudtam hogy ezt akarja csak húzta, de ha én akartam menni nem engedett.


Szerintetek ezt hogy lehet elviselni? Ki volt már ehhez hasonló helyzetben?


23/N exem:25/F


2017. márc. 14. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy "Ennyi, vége, filmes nyelven". Nem lesz jobb, de legalább menő/emlékezetes végszó volt.
2017. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Azt kell mondjam, hogy ezt kölcsönösen jól elbsztátok. Ez van. Túl kell lépni és tanulni a hibákból.


Anyucihoz meg nem járunk haza heti 2*, ha már egyszer saját életed van.. Így is alig jutott idő egymásra a munka, építkezés mellett, te pedig még heti 2* leléptél 3-4 órára. Mégis mit gondoltál??


Persze az se jó, hogy ha volt is időtök egymásra, akkor is haverok, vagy sógor.


Csodálom, hogy egyáltalán 2 percetek volt egymásra egy héten.


Fel kell nőni és akként élni az életet.

A mostanit már nem lehet visszacsinálni. Szép lassan kicsináltátok a kapcsolatotokat, ő pedig belehabarodott a munkatársába.


Ez működő kapcsolatok esetén is nehéz kérdés, nemhogy egy olyanban, ami 2,5 éve mélyponton van.


Szóval úgy lehet elviselni, hogy tanulsz a hibáidból, és tovább lépsz.

2017. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindketten hibàztatok. Ő előbb feladta. Ennyi. Tovàbb kell lépni. Èn a helyedben későb sem fogadnàm vissza amiért ő nem képes felelősséget vàllalni, csak ràd hàrít mindent. (màr ha próbàlkozna)


Amúgy heti 2x anyuci tényleg sok. ( szerintem is)


Ha annyira nem kellesz màr neki, hogy eljutott a szakítàsig, akkor hagyd a fenébe elmenni. Talàlsz majd olyat aki nem menekülni akar a problémàktól hanem igyekszik megoldani. Ha màr most itt tartotok 2,5 3 év utàn, ami nem olyan sok, akkor nem passzoltok össze. Nem érdemes erőltetni.

2017. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok heti 2 anyu...
2017. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

istenem, 23 vagy... ha en lehetnek ujra ennyi!:)


elotted az elet!

2017. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha közös minden miért csak a ruháid hoztad el?
2017. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, igazatok van teljesen.


Azért nem hoztam el semmit mert azok oda lettek szánva, vásárolva. Csak a múlthoz kötnének.

2017. márc. 15. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!