Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akiknel ugy tortent szakitas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknel ugy tortent szakitas, hogy nem sikerult rendesen lezarni a kapcsolatot, naluk ezt hogy kell elkepzelni?

Figyelt kérdés
Pl ilyen,hogy neten volt szakitas es utana elobe mar nem talalkoztatok? Vagy nem sikerult megbeszelni utoljara es rendesen lezarni? Parod nem akart,vagy neki nem volt szuksege erre,neked viszont igen,hogy tovabblepj? Mindket felnek fontos a rendes lezaras a tovabblepeshez,vagy van akinek ez nem szukseges? Nyilvan van ilyen,de akkor o mar vagy reg tovabblepett meg a kapcsolat alatt vagy keruli a kellemetlen szituaciokat es ezert inkabb csendben lelep.
2016. dec. 21. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

kb ezerféle ilyen kimenet van


a nem sikerült lezárni szerintem az érzelmi levezetés hiányát jelenti, azaz valamelyik fél még nem semleges a másik irányba.

2016. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Telefonon bekamuzott valamit, hogy miért nem lesz elárhető. Ennyi volt. Ezt nevezte szakízásnak.

Vagy két hétre rá, kiszedtem belőle hogy mi a fas.z baja van és akkor bekamuzott egy két szakító okot.

2016. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat volt, Facebookon törölte magát, felhívtam, akkor azt mondta, össze van zavarodva, azért csinálta, még semmi sincs eldöntve. Azóta eltelt 3 hét. Én már döntöttem.
2016. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer csak nem keresett. Vártam egy napot, aztán kerestem. Nem írt vissza. 2 nap múlva újra próbáltam. Akkor annyit írt, hogy hamarosan keres és mindent megbeszélünk. Egy hónapot vártam, még egy utolsó esélyt kapott, hogy megmagyarázza, de akkor már tudtam, hogy ennek nem lesz folytatása. Érdemi válasz ekkor sem jött, igazából rossz a mai napig, mert nem tudom, hogy mi történt pontosan és ez zavar. Szerintem az ilyen ember egyszerűen gyáva, nem mer vagy nem tud a saját érzelmeivel szembenézni sem kimutatni azokat és inkább elmenekül.
2016. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!