Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi áll a háttérben egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi áll a háttérben egy ilyen szakításnál?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatom ment tönkre néhány héttel ezelőtt. Igazi szerelem, állandóan együtt voltunk, szomjaztunk egymás társaságára, családot is együtt terveztünk és már együtt éltünk másfél évet. Hirtelen kilépett a kapcsolatból, mert megijedt és a szerelem is enyhülni kezdett. Pillanatok alatt lezárta a kapcsolatot és megszakított mindent, természetesen én és a családjaink is ledöbbentek. Állítása szerint nincs senkije, de olyan szinten csajozásba kezdett, hogy magam sem hiszem el, amit a közösségi oldalakon látok. Mi az oka ennek és a férfiak miért csinálják ezt? Úgy érzem, mintha nem is léteztem volna, soha nem is lettünk volna szerelmesek. Ez menekülés vagy ilyen könnyen továbblépett? Mi történik ilyenkor, mi játszódik le egy férfiban?

2017. márc. 15. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem volt akkor senkim.

De ahogy Te is írtad, 8 évvel később már rég nem erről gondolkodtam. Nagyon sok önismereti munkát végeztem, tudtam, hogy miért nem ő kell nekem. Lehet változott az évek alatt, de tudtam, a problémáink ugyanazok maradtak volna mert 100%ban nem változnak az emberek.


Plusz voltak olyan véleményei, ami 8 éve, fiatalon nem érdekeltek, de most már nem tudok azokkal azonosulni.

2017. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami történt, átérzem amin keresztül mész.

Ugyanez a helyzet nálam is mostanság: bár volt párom kicsit idősebb, egy nagyon harmónikus és jól működő kapcsolatból lépett ki. Úgy gondolta még fiatal ahhoz, hogy elkötelezze magát véglegesen. Olyan dolgokat akar megélni, amiket eddig nem tett meg. Sok pasinál ide tartozik a mértéktelen csajozás. Nálunk ez volt az ok, elmondása szerint semmi más nem játszott közre.

2017. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Meg tudom érteni, amit érzel!

Sajnos a legutóbbi kapcsolatomnál nálam is hasonló volt a helyzet... Nagyon nagy szerelem, de 5 év körkülönbség (ami amúgy számomra nevetséges) egy 22 éves fiúnál biztosan döntő. Jött a szokásos szöveg az "erre a kapcsolatra még nem készültem fel", meg "túl hamar mutattuk be egymást a szülőknek", stb. Azóta nem tartjuk a kapcsolatot, de hallomásból tudom, hogy ő is kifordult magából, most éli a "kamaszkorát" és "már nem ugyanaz az ember", bármit is jelentsen ez... Az a szörnyű, hogy előtte egy teljesen normális, megbízható, komoly fiúnak ismertem meg, aki jóval érettebb gondolkodású a koránál. Sajnos érzelmi érettség téren azonban úgy tűnik mégis gyerek... Nekem meg a szívem szakad meg több, mint 1 éve a szakításunk után. De ezzel sajnos nincs mit tenni, mert nem lehet valakire rátukmálni, hogy mitől is értékes egy kapcsolat. Meghát x idő után biztosan nem egy idősebb nő fog neki kelleni, ha huszonéves lánykákat is megkaphat.

Azt javaslom, hogy lépj tovább, én is ezt próbálom!

2017. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!