Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni problémák. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni problémák. Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam a párommal, mert undorító módon viselkedett, átvert, hazudott, majd azt mutatta, hogy nem hatotta meg a döntésem (3 évig voltunk együtt, ami egyébként csodálatos volt, igazi szerelem volt a miénk...csak az utolsó pár hónapban romlott meg a viszony). A szakítás után még minden héten felbukkant ott, ahol én is voltam, természetesen különböző okokra hivatkozva, ez tartott kb 5 hónapig. Majd kaptam tőle egy levelet, hogy megprobalta elnyomni, de még mindig szeret, hiányzom neki, és nem akar rosszban lenni. Én akkor még nagyon haragudtam rá, úgyhogy bár nem utasítottam vissza a jó viszonyt, de megírtam neki, amit gondolok a múltról (kikívánkozott belőlem, hiszen addig nem mondhattam el a sérelmeimet). Ezt ő úgy vette, hogy akkor hallani sem akarok róla, pedig egy szóval nem említettem ilyet. Utána megint nem beszéltünk, 3 hónappal később én írtam neki, mert csökkent a haragom, gondoltam válthatnánk pár szót. Lekezelő volt, flegma, mintha azt akarta volna üzenni, hogy "na jó, leszek olyan kegyes, hogy válaszolok", én kérdezgettem, ő felőlem nem érdeklődött, majd mennie kellett.

Persze nincs erre biztos válasz, de miért csinálhatta? Büszkeség? Vagy már túl tette magát? Nem akarta mutatni a valódi érzéseit? Szinjatek? Azóta üresség van bennem, hiszen eleve feltéptem a sebeimet.

Valami ötlet?

Köszönöm a segítséget! 19/N



2015. júl. 27. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
ha pár havonta mindig irkáltok egymásnak, úgy sosem fogjátok befejezni a kapcsolatot. Ha szakítottatok, nolj neki, ha ő ír, mert semmi értelme. Vége, ezért szakítottatok. El kell engednetek egymást, hioszen nem működött, azért nem vagytok együtt. Nem kell erőltetni a jó viszonyt, csúnya szakítás után oylan úgy sincsen.
2015. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem o hitte azt hogy tulleptel rajta es akkor o is rajtad, 3 honap eleg ra.
2015. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!