Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kedvelgeti annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kedvelgeti annak a lánynak a fotóit akitől régen akart volna valamit, de kosarat kapott, (kollégák is (voltak? ) közben pedig velem jár össze és tudja, hogy ezzel nekem fájdalmat okoz?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

veled jár össze...

szóval nem vagytok együtt csak k/*/rogat.

akkor mi jogon kéred számon?

2017. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi közöd hozzá, hogy más mit "kedvelget"?
2017. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérem számon, mert több van köztünk mint testi kapcsolat. Évek óta ismerjük egymást, egy pár voltunk és talán vagyunk is(?)
2017. márc. 20. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb lesz ha tisztázod vele, hogy milyen kapcsolatot szeretne veled. És te is magaddal.


Ezen kívül hogy lájkol egy nőt akinél korábban próbálkozott az vagy jelent valamit vagy nem. Azzal foglalkozz, hogy téged szeret-e vagy nem, vagy amit akarsz tőle.

2017. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Te magad sem tudod,hogy köztetek milyen kapcsolat van és az a kérdés,hogy miért kedvelget képeket...

Ok...

2017. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Privát levélre válaszolva. Nekem is van olyan párjelöltem, aki visszautasított, de jó kapcsolatban maradtunk, kettő is. Meg olyan is akivel nem. Ha kulturáltan utasít vissza, akkor miért ne kedvelném továbbra is? Volt, hogy egy barátnőm kedvéért megszakítottam egyikkel a kapcsolatot, de megbántam utána. Milyen az már, hogy a barátnőm vagy bárki más megmondja kivel tarthatom a kapcsolatot kivel nem? A vége az lett, hogy ez egy tüske maradt a barátnőmmel szemben, mert végülis miatta csináltam olyat, ami nekem visszataszító. Persze én döntöttem, de könnyebb másra fogni, emberi gyengeség.


Ezért írtam, hogy kettőtökkel foglalkozz, ne azzal, hogy kit lájkol.

2017. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Privát levélre ismét: Megszakítani valakivel a kapcsolatot, csak mert a barátnőm féltékeny volt, az ugyanúgy fájdalmas volt. Figyelj, mindenkinek más nézetei vannak, hogy mit szeretne egy kapcsolattól. Van egy csomó ismerősöm, aki egyszerre több kapcsolatot tart fenn, nyíltan, természetesen a pár mindkét tagja. Érted, nem arról van szó, hogy lájkolgatnak, hanem hogy gyakorlatilag szerelmesek egyszerre többe! Az emberek különbözők, ha neked nem fér bele a lájkolás, az is rendben van, ha neki nem bele, hogy megszakítsa a kapcsolatot valami régi ismerőssel a barátnője féltékenysége miatt az is rendben van. Ha egyikőtök sem tudja elfogadni a másik nézőpontját, akkor egyszerűen nem illetek össze.
2017. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!