Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan idegesít az, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan idegesít az, amikor arról beszél, hogy melyik csávónak tetszik meg kivel kavart régen?

Figyelt kérdés
Sokszor ez a téma, hogy ennek is tetszik, annak is tetszik, x írt neki facen, y üzent neki, hogy bejön neki. Ez írt rá facen, akivel régen kavart, ezzel is kavart.. És így tovább. Sokszor hallgatom ezt és idegesít. Ezeket az "udvarlókat" nem küldi el azzal a szöveggel, hogy van barátja, úgy, ahogy vissza-vissza utasítgatja őket, de egyiket sem utasítja el konkrétan, ebből pedig én azt szűröm le, hogy egy kis kaput azért későbbre még nyitva hagy nekik, a biztonság kedvéért. Jogosan zavar ez a dolog vagy én vagyok túl gyerekes? Én sem beszélek arról soha, hogy kivel-kikkel kavargattam vagy, hogy kinek jövök be, mert vele vagyok együtt és ezek ilyenkor nem jelentenek semmit, a rá való tekintettel. Nem? 18 éves lány, én 21F vagyok. Azért nem tini kategória, mert felnőtt emberek véleménye érdekel.
2017. márc. 16. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Abból amit leírtál nagyon éretlen szegény, ráadásul beképzelt és élvezi, hogy mennyire népszerű. Ami persze arról szól, hogy mindenki csak meg akarja dugni.


"Sokszor ez a téma" Érdekes kapcsolatotok lehet egyébként, ha ez konkrét állandó beszédtéma köztetek...

Én egyszer szólnék neki, hogy szépen építse le ezeket az embereket mert az ÉN barátnőm. de engem egyébként is hagyjon ezzel a bánatba békén, mert nincs kedvem ezt hallgatni. Ha megérti jó, ha nem akkor kivágnám mint a taknyot.

2017. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
De most mit vársz 18éves keress egy 20-21 évest az nem fog ilyet
2017. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nőként az a véleményem, hogy a barátnőd egy éretlen, gyerekes, tapintatlan kis p***a. Nem tudnám a helyedben komolyan venni.

Leülnék vele megbeszélni, hogy nagyon gáz a viselkedése és ha nem hajlandó változtatni rajta, akkor keresnék egy értelmes lányt a helyedben.

2017. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Nyugi.

Lefogadom, hogy a kanjelöltek hócipője meg a rólad szóló sztorikkal van tele.

2017. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről az jutott eszembe, amikor az exem már kapcsolatunk első hónapjaiban azt ecsetelgette, hogy melyik lánybarátja jött volna össze vele, meg hogy neki igazából a volt barátnője anyukája is felkínálkozott (és ha nem a nője anyja lett volna, meg is dugta volna, mondta ő). Ja, meg random beközölte, kiket akart megfektetni, kikkel kavart bulikban, meg mi volt, hogyan...


Nem pont ugyanaz a helyzet, mint nálatok, de szerintem van, amit normális ember nem ecsetelget a szerelmének.


Remélem, az új barátnője jobban élvezi ezeket a témákat, mint én anno. :D :D


Nem veled van a baj, a partner részéről vagy érzelmi intelligencia-gondok vannak, vagy egyszerűen csak ebből merít erőt, hogy téged "letör", ő meg visszaigazolást kap.


24/L

2017. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy zavaró, hogy nem küldi el őket azzal, hogy "Bocs, van barátom." Azt mondja ő nem bunkó, ha nem tetszik, el hagyhatom nyugodtan. Mondtam, hogy akkor viszlát.
2017. márc. 16. 15:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, és szerinte örülnöm kellene annak, hogy szép és, hogy tetszik másoknak is. :)
2017. márc. 16. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt mondják: a külső megfog ,a belső megtart. Lehet ,hogy csinos,szép a barátnőd ,de nagyon felszìnes. Érdemes lenne elgondolkoznod a fent említett mondáson. Egyébként-hogy a kérdésre is válaszoljak- ha emlìtetted neki,hogy nem szeretsz erről hallani és csak folytatja,akkorigen,jogosan idegesìt.
2017. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom. :D

A a"Bocs, van barátom." -ban mégis mi bunkó? Most komolyan.

5 éve vagyok kapcsolatban, és nem szoktam bunkón visszautasítani senkit.


Sőt, volt, hogy egyszer nem ezzel a szokásos mondatommal küldtem el egy srácot, aki egy szórakozóhelyen odajött hozzám, hanem csak annyit mondtam, hogy "nincs kedvem ismerkedni/beszélgetni."


Akkor ott mellettünk voltak egy ideig, láttam hogy szőke, és egyébként szép csaj meg egy másik meg rá nyomult éppen utána. :D Kicsivel később mégis odajött még egyszer tőlük, hogy "emlékszik ám arra, amit mondtam." Akkor csak annyit mondtam neki, hogy "ne haragudj, de van párom."

- Erre ő meg hogy, ó, akkor még kedves is voltam az előbb. :D ( Mondjuk azt sem értettem, hogy a másik lány tényleg szép is volt külsőre pedig, és konkrétan nyomult is rá, hogy miért jött vissza inkább, nem értem azóta sem, de mindegy is. :D )


A lényeg, hogy nem mondom, nekem is jól esik a mai napig, ha tetszek valakinek. De az más, amikor valakinek meg kell a folytonos visszaigazolás, ráadásul nem is érti, hogy ez téged miért zavar..

Számomra alap dolog volt közölni minden ilyen szituban, hogy barátom van, mert ezt nem tudja senki kikezdeni, és pont hogy nem bunkó dolog. Soha senki nem vette bunkónak érdekes módon, soha eddig. :D

Az meg hogy ezeket külön ecseteli is neked, nyilván idegesítő.

Régen rossz, ha valaki így épít az önbizalmát, aki ilyen szinten van, abból azt is kinézem ezen a szinten, hogy majd egyszer ott tart, hogy önigazolásképp kavar csak mással stb.

2017. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hmm.. Köszi a válaszokat.

Visszasírta magát a kislány. Adok neki még egy lehetőséget..

2017. márc. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!