Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi billentett ki titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi billentett ki titeket annak irányába, hogy végre szakitsatok egy hosszú, de már régen kihűlt kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sajat tapasztalatokra vagyok kíváncsi, akik sokáig egy döglődő kapcsolatban evickéltek és akár több megcsalasra is sor került
2016. nov. 1. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy feltettem magamnak a kérdést, hogy így akarom-e leélni az életemet? Állandó veszekedések között, amikor ideges vagyok, bizonytalan, mert nem fog változni semmi, ha már hónapokig, évekig nem változott. Ezt a kérdést először a legjobb barátnőm tette fel egy éven keresztül minden hónapban nekem. Mindig ugyanaz volt a válasz, hogy: nem, nem így akarom leélni az életemet. Viszont mégsem léptem, mert jöttem a kifogásokkal, hogy nem akarok egyedül lenni, nem lesz más stb... Majd egyszer találtam egy kóbor óvszert a táskájában. Mi nagyon ritkán használtunk (csak amikor volt egy kisebb fertőzés), mivel bogyót szedtem. Ott volt vége, és az se érdekelt, hogy megcsalt-e tényleg... végre kiadtam az útját és 8 hónappal később rám talált az igaz szerelem. Azóta is csak ezt a kérdés van előttem. Hogy így akarom-e leélni az életemet? És a válasz most egyértelműen igen :)
2016. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 év után váltam el, igen előbb kellett volna, igen megcsaltam a férjemet nem is 1x. ÉS 2x el is akartam válni, de a férjem nem akart, állandóan erősködött próbáljuk meg változtassunk, és belementem 2x is a gyerekek miatt.


Aztán a gyerekek 17-19 évesek lettek és egyik kollégiumba ment a másik dolgozni,és rájöttem, hogy nem bírok a férjemmel együtt élni, úgy, hogy csak ketten vagyunk, nem bírtam.

De úgy gondoltam 40 évesen, hogy már mindegy már úgy sem találok senkit, akinek komolyan kellenék,

Mondták nagyon sokan mondták, hogy hagyjam ott váljak el, igen egyedül is meg tudtam volna élni simán.


Féltem attól, hogy mivan ha a gyerekek emiatt majd nem állnak velem többé szóbam féltem, hogy örökre egyedül maradok.


végül megismertem valakit aki rádöbbentett arra, hogy 40 évesen még fiatal vagyok és jól nézek ki, és megszerettem és végül elváltam. És 4 éve boldogan élek végre.

A gyerekek megharagudtak elhordtak rib*nak mindennek, de pár hónap után ugyanúgy jöttek hozzám mint előtte.


Nagyon hülye voltam, hogy nem váltam el előbb.

2016. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érzések gondolatok kb ugyanazok voltak amiket az 1es leírt. Besokalltam, tele lett a pohár, egy nap úgy ébredtem elég volt és közölnöm kell vele. Nem volt különösebb kiváltó ok, vagy pillanat, inkább csak úgy mondanám eljött az idő :)

Nálam még nincs happy end, igaz már lassan 1 éve megvolt a válás hivatalosan, azóta nem volt senkim. Rossz a magány, de ezt tudtam hogy valószínűleg sokáig egyedül maradok.

F34

2016. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fiatalok voltunk, de már 22 évesen eljutottunk oda, hogy nem tudtam elviselni az akkori páromat

egy az, hogy elmúlt a vonzalom testileg

a másik meg, hogy már beszélgetni se tudtam vele

előkerültek a "régi jó" barátai, akik maximum szakmunkások voltak, gyárban dolgoztak, nekik cikinek számítottam, mert már főiskola mellett rendes főállású munkahelyem volt

ő természetesen nem talált munkát, mert épp hogy csak befejezte a szakmunkásképzőt

otthon se szívesen voltam vele, mert nem volt közös témánk, nem tudtunk hova menni együtt

így 5 év után mondtam neki, hogy szálljon ki az életemből, mert kár folytatni

több év, majdnem 10 után még megkeresett, hogy hátha tudnánk folytatni, de hát csak elutasítani tudtam; ő se jellemben se karrierben nem változott, ráadásul a velem egyidőseket már inkább kerülöm

2016. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kiborulást követett egy 3 napos elvonulás, amikor mérlegeltem az életem. Átgondoltam, hogy van egy szerető családom, egy jó munkahelyem, viszonylag egészséges vagyok, tulajdonképpen az egyetlen, ami a boldogságom útjában áll, hogy egy mérgező kapcsolatban élek. Elképzeltem milyen csodás életem lenne, ha nekem is egy boldog, szerető párkapcsolatom lenne. Eljött az ideje, hogy kilépjek. Tudtam, hogy iszonyúan fog hiányozni és ígyis lett. Konkrétan a legutóbbi találkozásunkkor fizikai rosszullét tört rám, mikor megláttam, de jobb nélkül. Igazából majdnem ugyanolyan, mint mikor együttvoltunk, mert akkor sem volt sosem mellettem, de mostmár nincs lelkiismeretfurdalásom, ha rámmosolyog valaki és visszamosolygok és tudom, hogy valahol vár rám egy nagyon boldog párkapcsolat még. Mostmár belemerek vágni.
2016. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!