Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon ciki, amit az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, amit az exem művel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2,5 évig voltunk együtt, szakított, mert fiatalabb nálam és túl komoly volt neki a kapcsolat. Most minden csajt bejelöl, belikeol, elkezd követni és úgy tesz, mintha nem is ismertük volna egymást. Teljesen leadta a szintet és a minőség nem számít, csak a mennyiség. Egy ilyen komoly kapcsolat után szégyellem a viselkedését, én egyáltalán nem ilyennek ismertem, azt csinálja mint egy hülye gyerek, akinek feltűnési viszketegsége van, a barátaink is cikinek tartják, amit most művel. Már elfogadtam a szakítást, jobbnak is látom, hogy nem később házasságnál jöttek elő ezek a dolgok, de én teljesen csendben vagyok és csinálom a dolgaim, míg ő a közösségi oldalakon őrültösködik.

Mi van vele? Mi történik ilyenkor? Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 22. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Úgy viselkedik, ahogy akar. Semmi ködöd nincs hozzá
2017. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz vele. Mindenki a maga módján dolgoz fel egy szakítást. Kit érdekel ezek után hogy mennyire adja le a szintet vagy hogy viselkedik? nem a te dolgod. Lépj tovább!
2017. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem a Te dolgod, hogy viselkedik.
2017. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy a gyerekes, hogy lesed, mit csinal ;)

Minden otthagyott szerelmes felnagyitja a FB haaaatalmas jelentosegu torteneseit. Inkabb ne tedd, elj anelkul, hogy azzal foglalkozol, mit csinal az ex. Ez legalabb olyan szanalom mint amit rola gondolsz.

2017. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

"Teljesen csendben vagyok es csinalom a dolgaim".

Nem. Te nezed, mit csinal az ex es rola beszelgetsz gyakorin.

2017. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van! Felesleges nézegetnem! :)
2017. márc. 22. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is kb ezeket csinálta, annyi a különbség, hogy én nem folyton lestem utána, kitöröltem az ismerősök közül is, de akarva akaratlan, az én ismerőseim által láttam ezeket, pl irt minden valahogy kinéző lány ismerősömnek kommenteket, hogy ilyen szépek,olyan szépek stb :D Rögtön utána elkezdett cigizni meg inni, ezeket szórakozóhelyeken láttam, ahol mindketten ott voltunk(sajna kicsi a környék) Egyszer láttam egy csajjal smárolni, azóta se senkivel és ennek már 4 éve :))

Szerintem feltünési viszketegség miatt is, illetve egyfajta álca miatt teszik ezt. Úgy dolgozza fel a szakitást, hogy rögtön elkezd ismerkedni, bevágódni a női nemnél, és megakarja mutatni, hogy mennyire jól elvan még igy is.

Nem kell ezzel foglalkozni, hadd röhögtesse magát, mostmár nincs hatással rád, végeztél vele és nincs is miért szégyenkezned, hisz mások nem fogják azt gondolni, hogy hú mekkora idiótával voltál... volt egy kapcsoladot, aminek vége van és kész.

2017. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy leírtad a te történeted! Sajnálom, hogy veled is hasonló történt, de igazatok van, mindenki máshogy él meg egy szakítást, csak nekem ez egy utólagos csalódás volt. Szerintem nem vagyunk robotok, akik pillanatok alatt elfelejtik a másikat, ehhez idő kell, ezért nem értettem ezt a viselkedést.

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. márc. 22. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan o igy probal felejteni, hogy akkor mas lanyokkal foglalkozik, de igazabol tenyleg nem sok kozod van hozza, mit csinal, hacsak nem akartok meg egymastol valamit, egyeb esetben felejtsd el, azt csinal amit akar.
2017. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Az ő őrült viselkedése már nem a te problémád.Szakítottatok, onnan a saját felelőssége, döntése mennyire tud lesüllyedni.Te éld az életed.Többé nincs közötök egymás életéhez.Majd pár pofon után rádöbben, mit művel.Ezzel neked nincs semmi teendőd.
2017. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!