Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ha már másodsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ha már másodszorra csinál ilyen ostobaságot a párotok?

Figyelt kérdés

Barátomról van szó vagy hamarosan volt barátomról? Annyira megharagudtam rá, hogy azt elmondani nem tudom, pedig nagyon szerelmes vagyok de egyszerűen nem értem miért csinálja ezt!? Nagyon értelmes és okos fiú de ezt nem tudom hova tenni. Komolyan mondom úgy kiakadtam az útját, hogy szerintem most fél tőlem. Én mindig is rettegtem a teherbe eséstől, persze MAJD szeretnék valamikor mondjuk 30 körül olyan 10 év múlva anyuka lenni de hamarabb semmiképp. Eddig óvszerrel védekeztünk bár én nagyon gondolkodom már egy ideje a tablettán is, de pont ő beszél le róla mindig, hogy az ártalmas stb.

Mégegyszer leírom, hogy egyszer már csinált ilyet úgy fél éve. Lefeküdtünk egymással hajnalba nem volt kéznél óvszer de a barátom sosem volt egy gyors tüzelő ő akkor megy el amikor akar általában úgyhogy csináltuk, nagyon jó volt aztán picit belassítottunk inkább szeretkeztünk ő volt felül, aztán mondogatta hogy nagyon szeretlek, közben hozzám bújt. És éreztem, hogy nagyon mocorogni kezd és mielőtt észbe kaptam volna maga alá szorított a combjaimat is lefogta és mondta hogy szeretlek és belém élvezett én nem bírtam ellökni hiába kiabáltam már vele hogy ne.

Aztán ahogy lelöktem magamról pofán vágtam aztán már hiába pitizett meg kért bocsánatot elküldtem a francba. Ez volt péntek este azóta nem beszéltünk. Gondolkodom komolyan, hogy ennek véget vetek mert ekkora szemétséget nem viselek el amikor tudja!!!! mennyire félek a teherbeeséstől. Ő meg folyton hajtogatja hogy gyereket szeretne tőlem majd. Ezt a kis tettét legutóbb is azzal magyarázta, hogy annyira szeret és eluralkodtak rajta az érzelmek és nem bírt magával. Ja meg mondott már olyat, hogy ha majd gyerekünk lesz akkor már nem fogom elhagyni az majd összeköt minket örökre. Ha ezért csinálta akkor nagyon rácseszett mert szerintem szüneteltetem inkább és átgondolom kell-e nekem ez. Pedig semmi gond nem lenne vele igazából álompasi és általában "jól viselkedik". De annyira haragszok rá még mindig, ha itt lenne most is fejbe verném.

Ja igen, vettem be tablettát de még mindig sík ideg vagyok.


2017. márc. 26. 12:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Mindketten hulyek vagytok (elovaladekrol nem hallottal mar veletlen?!), de ha mericskelni kene, akkor a pasid meg nagyobb idiota mint te.
2017. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 kendrazoltan ***** válasza:
97%
Ez kizárólag arról szólt, amit meg is mondott, hogy magához láncoljon...nem tudom, kinek hiszi magát, hogy pusztán önzésből ő dönthet a te életed felett is...
2017. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
En mar az elso utan lekevertem volna neki egy hatalmasat es otthagyom. Igen, szakits vele, leszar teged, csak egy kapcsolatfuggo, onzo kis gyoker.
2017. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Jezus, ez de egy onzo hulye. Abba nem gondol bele, hogy a esemenyutani se egy cukokra? Es fel ev telt el azota, hogy beszedted az elsot...

Szerintem nem normalis ez a reszerol. Lehet meg az ovszert is kilyukasztana. :D

2017. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezaz. Most ezek után már nem tudnék nyugodt szívvel feleküdni vele (nem is akarok) egyszer már megesküdött hogy soha tobbé nem csinál ilyet. Aztán tessék
2017. márc. 26. 12:50
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Ti mindketten olyan hülyék vagytok, hogy megérdemlitek egymást. Egyedül azt a gyereket sajnálnám, akit sikerülne összeügyetlenkednetek a nagy eszetekkel.
2017. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Azert mert 1x, 2x nem hasznalnak ovszert, nem kell oket elitelni. Szerintem eleg sok par, szokott neha megszakitasos modszerrel vedekezni. A ferfin ilyenkor sok mulik, de azert ha vki ismeri onmagat, tudja mikor van az a pillanat, amikor ki kell venni. O is biztos, hogy tudta, de ez nem volt fair a reszerol.
2017. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha anyukád nem tette, akkor én most felvilágosítlak:


AZ EREKCIÓS CSEPPEK IS TARTALMAZNAK ONDÓSEJTEKET!


Tehát a megszakított közösülés NEM biztonságos!

Ha eddig nem estél teherbe, amikor így csináltátok, akkor nagy szerencséd volt.

2017. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Szakítanék. Tulajdonképpen megerőszakolt, mert ez már az. Soha többé nem tudnék bízni benne.
2017. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%

Osszeilletek!

Buta,tudatlan csaj+primitiv,onzo pasi.


Lány, ha nem akarsz teherbeesni,ajkor tabletta vagy gumi. Ez ilyen egyszerű. Ha nagyon nem akarsz gyeteket,akkor kombinalt fogsmzasgatlas,pl.tabletta+gumi, gumi+megszakitas, tabletta+spermicid krem,tabletta+megszakitas. Nem bonyolult ez.

2017. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!