Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok, vagy várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok, vagy várnátok még vele? Hogyan?!

Figyelt kérdés

Igyekszem minél rövidebben felvázolni.


2 hónapja vagyok együtt egy sráccal, nincsen vele komoly baj, rendes ember stb... de ugyanakkor vannak dolgok amikkel én nem bírok megbékülni, így hogy egyre inkább belelátok ezekbe. Ilyen pl az életritmusunk teljes ellentéte. Meg hogy mostanság pl alig beszélünk, szinte nem is tudja mi van velem meg ugyanígy én se csak címszavakba, mert ha én nem érdeklődök akkor különösebben ő se és ennyiben kifújt az egész, pedig én csomó mindent tudnék mesélni és biztosan ő is, ha eljutunk odáig hogy nekiállunk dumálni akkor egész éjszakákon át képesek vagyunk elszórakoztatni egymást, tehát tudom hogy volna rá igénye de mégis mintha kizárólag tőlem várná ennek megteremtését...


Emellett nem érzem magam szerelmesnek. Volt az elején egy pár hét mikor nagyon "lángoltam" de ennyi, kifújt. Viszont ahogy ismerem magam, ha adnék neki időt ez akár változhat is.


Sok dolog van amikben nagyon passzolunk, de mégse érzem már hogy annyira vele akarnék lenni. Egyedüllétre vágyom, függetlenségre.


Viszont tudom ő eléggé odavan értem, és hát nem tudom hogy fogadná ezt az egészet és nem akarok neki fájdalmat okozni de tudom ez elkerülhetetlen...

Meg hát gondolom eléggé váratlanul érné meert úgy látom ő nem igazán érzi hogy én így érzek, bár kitudja. Eddig nem is igazán akartam tudtára adni mivel én sem tudtam/tudom hogy mitévő legyek.


Mit tanácsolnátok?


Köszönöm!


2016. aug. 1. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos az egyik nagy probléma, amire kevesen gondolnak az a kommunikáció hiánya arról, hogy nektek milyen a kapcsolatotok, hogy mi tetszik neked, mi tetszik a másiknak. Ne azon gondolkozz, hogy most szakítsak-e. Nyilván nem érzed már olyan jól magad vele, mert nincs annyi beszélgetés és stagnál, de mi lenne, ha elmondanád neki, hogy valami tetszik? 2 hónap alatt ne várd azt, hogy ismerjen téged annyira mikor jön el az a pillanat, amikor tenni kell egy kicsit a másikért. Lehet, hogy van valami, ami neki nem tetszik, csak nem mer rákérdezni, mert nem ismer még. Kommunikáció kedves kérdező, ha jól érzed magad vele még nem kell feladni.
2016. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerve az emberek kedvességét, kb. karóra fogják tűzni virtuálisan a barátod fejét. Zengeni fog a sok "haggyad el" meg "inkább válasszá' engemet" dumák, ezekkel ne törődj.


Próbáld meg ezt úgy megoldani, hogy jó vége legyen. Egyszer-kétszer teremtsd meg azt amiről írzs és őszintén mond el neki, hogy szeretnél több ilyet. Ha olyan ahogy leírtad akkor benne lesz. Ha nem akkor felül kell vizsgáld a vele kapcsolatos nézeteidet.

2016. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már 2 hónap után felmerül ilyen benned hogy szakítás, akkor ott valami nincs rendben.

Nem azt kell keresni ki a hibás, hanem lépni kell.

Ha valami nem jó, úgy kell csinálni hogy jó legyen.

Gondolom kb 20 éves vagy, rájuk jellemző ez a mentalitás egyébként. Ha igen akkor szakíts nyugodtan, szerezzetek még tapasztalatokat mindketten, felesleges fiatalon leragadni egy kapcsolatban.

2016. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Jó hogy nem azt mondod rögtön, hogy "kárpedíem"... Jó lenne szakítani ezzel a fogyasztói mentalitással, hogy "ha valami nem tökély azonnal cseréjjed le" és meg se próbáld javítani, "mer' nem éri meg".

2016. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a kettősség van bennem, hogy egyszerre akarnám megjavítani, mert akár meg is érheti de ugyanakkor inkább egyből lépnék is ki a kapcsolatból, mert minek ragadjak le ennél ha már most az elején ilyen gondolataim vannak, és ahogy mondta az egyik válaszadó, 20-as éveink elején..
2016. aug. 1. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélgetnek egymással az emberek? Gondolatolvasót hiába keresel. Beszélj vele!
2016. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!