Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Szakítanátok ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szakítanátok ezért egy nővel?

Figyelt kérdés
Szép nő vagyok, rendes, aranyos, ügyes,okos. Egy probléma van velem. Van egy visszatérő, gyógyíthatatlan bőrbetegségem ami előjön néha és egy hétig is eltart. Tüneti kezelés oldható csak meg de az se mindig mert nem szedhetek életem végéig antibiotikumokat. Viszont nagyon sok mindent megteszek annak érdekében hogy jobban legyek. Viszont teljesen elveszi az önbizalmam. Azt érzem hogy emiatt ment tönkre a legutolsó párkapcsolatom is, vagyis tett rá utaló jeleket hogy csúnya vagy. Azóta ismerkedni sem merek. Nagyon sokat sírok és kivagyok emiatt hogy miért pont nálam van ez, miért nem tudok én is normális életet élni emiatt a probléma miatt. Nem akarom hogy így lássanak, ezt az oldalamat.:(

2016. júl. 26. 23:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Ez legyn a legnagyobb hibád. :) Ha mindn más rendben van a fejedben, szerintem simán értékes nő lehetsz. Ha minden más rendben van a fejedben, a szívedben, és a lelkedben.


23/F

2016. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek phemphigus vulgarisa van, mégis van egy vőlegénye :)



Csak találd meg az igazit :)

2016. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Mutatnál egy neten található képet ilyen betegről?
2016. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én nem, de én meg farkastorkos, nyúlszájas, ferdeorrú gömböc vagyok.
2016. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
Ki?
2016. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, épp emiatt nagyon együtt tudok érezni veled, mivel az én életemet is már 14-15 éves korom óta megkeserítik a bőrhibáim. Szedtem rá gyógyszert is, ami ideig-óráig elnyomta, de újból visszajött. Fejben kell eldöntened. Igazából minden fejben dől el. Ha nem tehetsz semmit, akkor felesleges emiatt folyton őrlődnöd, mert így nem haladsz semerre. El kell fogadnod magad ezzel a hibáddal együtt, és úgy is önfeledten boldognak lenni. Csak a kisugárzásod számít, semmi más. Aki pedig valóban szeret, az minden hibáddal együtt szeret, nem csak akkor, ha épp szalonképesen nézel ki. Fel a fejjel!


[link]

2016. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

El nem tudom képzelni, hogy milyen bőrbetegség lehet az amiért így érzed magad. Ekcéma, vagy mi?


"Szép nő vagyok, rendes, aranyos, ügyes,okos." Fő az önbizalom. Ha tényleg ilyen vagy, akkor a bőrhibád miatt nem szakítanék veled.

2016. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok és rosacea-m van(google aki nem tudja mi ez nézzen utána) ami nagyon hamar jelentkezett nálam. Az arcomon, a nyakamom, és a mellkasomon jelentkeznek kiütések úgy hogy előtte kipirosodok úgy mint akit leégetett a nap.
2016. júl. 27. 00:03
 9/28 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ez a betegség gyógyítható.
2016. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
9: Nem tűnik annyira vészesnek, de el tudom képzelni, hogy megbámulnak miatta az emberek. Sajnálom.
2016. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!