Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek miért így lett vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért így lett vége?

Figyelt kérdés
5 hónapja voltam együtt a párommal mikor szakított velem. Derült égből villámcsapás. Ennek két hete. Egy hónapja utalgatott rá hogy már férjhez menne stb. Azt mondta hogy nem tudja elképzelni nélkülem az életét és nem tudja mihez kezdene ha én nem volnék. Ezt szó szerint az előtt az este előtt mondta mielőtt szakított velem. Nem indokolta meg a miértjét, nem történt semmi, este leraktuk a telefont azzal hogy nagyon szeretjük egymást. Másnap mikor találkoztam vele ezzel kezdte hogy vége... egyszerűen nem értem. Próbáltam vele beszélni hogy ez most mi, vagy miért, de letiltott facebookról, a telefonszámán nem elérhető. Beszélni sem akar velem. A barátnője szerint meg is csalt engem amit egyszerűen képtelen vagyok felfogni és elhinni. Átmenni nem tudok hozzá...

2017. márc. 29. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom várta, hogy vedd feleségül, ha már utalgatott rá.

Azért így, minden magyarázat nélkül, egyáltalán nem korrekt egy kapcsolat lezárása.

Ezek után jobb, ha hagyod a fenébe, biztos találsz korrekt nőt. (N)

2017. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Két hétig várta hogy elvegyem? Gondoltam erre én is de egyszerűen ez nonszensz. 5 hónapja voltunk együtt és el is vettem volna ahogy mondtam neki is... bele betegedtem, a tudatlanságnál nincs rosszabb...
2017. márc. 29. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:

" A barátnője szerint meg is csalt engem..."


Szegény csaj!

Ha ilyenek a barátai, milyenek lehetnek az ellenségei?

2017. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közös barát lett. Nagyon jól kijöttem a barátaival és igazából ők nagyon sajnálnak engem és egyáltalán nem értik ők se hogy ezt miért tette.
2017. márc. 29. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt akkor minek sírsz utána? A nők már csak ilyen gyökerek. Hagyd a francba, jobban jártál.
2017. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt akkor sztem ugy is van !A másik hogy eleve nincs hozzà mersze hogy megmondja a szemedbe igy a könnyebbik utat vàlasztotta és inkàbb lelépett!Ha nem csalt volna meg akkor eléd àll ês megmondja hogy téged szeret ennyi!
2017. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!