Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan, aki utólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki utólag megbánta, hogy elveszített valakit és azóta is eszébe jut az a személy? Mi volt az oka, hogy vége lett?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elég sok ilyen ember van. Viszont az élet ilyen. Sok embert el kell engedni. Kit ezért - kit azért! Az bántóbb/ fájobb, mikor " hülyeség,, vagy mások miatt. De minden esetben tovább kell lépni vagy felemészt !
2016. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok idő elteltével már nem sajnálom, de utána rövid ideig mindig igen. Ha külön váltak útjaink, akkor annak úgy kellett történnie, ezért se síránkozok. Majd jön helyette más.
2016. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig 2× volt ilyen:

1. alkalommal a korkülönbség "figyelt" be;

2. alkalommal az, hogy akkor az adott pillanatban, amikor a közelemben volt, nem értékeltem őt...

2016. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 K...László ***** válasza:
Nem illett a családba, szégyent hozott rám állítólag, mert nem volt megfelelő végzettsége. A szüleim gyakorlatilag elmebajosak lettek attól, hogy ilyennel élek együtt, és csak egy célnak éltek: tönkrevágni a fiuk kapcsolatát. A legegyszerűbbnek láttam kitenni a barátnőmet, mert már idegileg nem bírtam. ő is azzal jött már folyton, hogy: érzem, hogy valamit nem mondasz el. Akkor éppen a "zokniagyú kullancs", vagy "az ilyenek ki tudja, kikkel kur-nak, amig dolgozni vagy" járt a fejemben, amit mutterom mondott rá nem rég. A lány meg úgy érezte, másik nő van a dologban, és ezzel b-sztatott. Talán, ha senki nem szól bele az életünkbe, nem dobom ki, hagytam magam befolyásolni.
2016. nov. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó nagyon sajnálom. Nem lehet egyszerű a szüleiddel.:(

2016. nov. 25. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatalok voltunk,és nem vettük komolyan az életet. DE!!! 21 évvel később újra összehozott bennünket a sors,már lassan 3 éve nagyon-nagyon boldogok vagyunk!
2016. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló!

Én nem hagytam magam befolyásolni, a szüleim hasonló kaliberek,mint a tied! Jobban tettem volna,ha hallgatok rájuk! 15 év rettentő szar házasságtól kíméltem volna meg magamat. Ők megmondták,de nem hallgattam rájuk,SAJNOS!

2016. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!