Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után (2 éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után (2 éves kapcsolat és 1 hete lett vége) divatos törölni az exeket facebbok ismerősök közül, hogy semmi ne emlékeztessen rá (a végén több veszekedés volt)?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
5 éves házasság után sem ismerősom az ex férjem, mert már nincs köze az életemhez (nem veszekedtünk).
2016. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"divatos"??? :O


ha te úgy érzed, hogy számodra könnyebben megy így a felejtés, akkor igen, egyébként nem törvényszerű, hogy ki kell törölni!

2016. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább arról van szó, hogy ha "szem előtt van" az illető, sokkal nehezebb túllépni. Különben is, miért is kellene kötelezően ott hagyni az ismerősök között? Ha barátságban válnak el a felek, akkor megértem, de csúnyább szakításnál, ahol megszűnik a kommunikáció és amúgy sem szól már egymáshoz többet a két fél, ott minek? Képmutatás lenne az egész.


Nekem 3 komoly kapcsolatom volt a párom előtt, az első kettőnél nem is volt még facebookom, így ez a "dilemma" úgy ahogy van, kimaradt. Utolsó exem viszont az egyetlen ember, akit valaha le kellett tiltanom, ugyanis durván zaklatott (évekig) a szakítás után, így ahol tudtam, tiltottam, szigorítottam a biztonsági beállításokon is (idegen nem talál meg, nem jelölhet be, stb). Azóta sok év eltelt, de azóta sem oldottam fel a tiltást, nem is fogom, biztos, ami biztos.

2016. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe se jutott ilyen amikor szakítottam a párommal. De divatosnak lehet hogy divatos...

Én akkor vettem észre hogy egyáltalán letörölt, amikor újra bejelölt :D kb 1 évvel a szakítás után találkoztunk egy buliban, akkor beszélgettünk egy kicsit, és utána jelölt be :D

2016. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En anno azert toroltem az exem mert sokaig zaklatott es igy nehez lett volna massal kesobb uj kapcsolatba kezdeni mert mindig felbukkant valami uruggyel es kemkedett utanam. Ha volt kialakuloban valami akkor kideritette ki az es ot is zaklatta :S Egyebkent ha normalisan valunk szet akk talan nem de az is lehet hoogy akkor is torolnem en v o.
2016. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harom exbol ketto ismeros,veluk nincs ia rossz viszony,egy meg tiltva volt kb egy evig. Mert jott volna vissza,de nem mert hu de szeret,hanem csak a szex miatt.
2016. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a fészbukon törlöd, a valódi ismerettség még megmarad.
2016. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!