Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Taliztam az exemmel a pasijáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janika1998 kérdése:

Taliztam az exemmel a pasijával volt és nézett én rá sem néztem mikor mentem hátamőgőtt mindig vissaz nézett rám facebookon mindig nézegeti az adat lapomat szerintetek érezhet még valamit?

Figyelt kérdés

#horv
2017. márc. 30. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, h nézegeti az adatlapodat?
2017. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
onann tudom hogy mikor elhagyott akkor letiltott a saját fészéből és csinált magának egy áll facebookot és titokban abbol irt nekem és nézte az adat lapomat.. egy idő mulva beleuntam és megszakitottam vele a kapcsolatot ő fel fűggesztette azt a fészt ... és 3 hónap után fel oldotta megint csak véletlen kattintottam rá a messengeren a chat fejre és láttam hogy ekkor volt elérhető stb és tudom hogy engem néz mert hoogy azt a fészet arra csinálta és csak én vagyok meg neki ugy ismerősének... de megint találkoztam vele és a barátjával ... akkoris nagyon nézett a csaj és akkor már énis rá pillantottam és nevettem rá fűtyárésztem utána ugy mondd a barátjának szivtm a vérét és a csávo meg állt nézett meg tudott volna őlni a szemével ... de csaj akkoris állt és nézett engem láttam arcán hogy bántja valami azért csak ismerem 2 évet éltem vele és tudom ismerem azt az arc kifejezését amit vágott akkor hogy bántja illetve bántotta valami csak épp nem tudom hogy mi .. az hogy meg látott vagy az amit csináltam a barátjával... na és gondolt eggyet a fiunak a karját meg fogta és vezette haza ... nem tudom mit hidjek .. szeret vagy hiányzom neki.. vagy csak kiváncsi..!! 18F
2017. márc. 30. 01:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőlj fel!!!
2017. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érdekel,akkor írj rá , beszélj vele.

De én úgy gondolom,hogyha annyira fontos lennél neki, akkor nem másik pasi oldalán lenne.

Egyébként ki szakított,miért lett vége?

2017. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak egy technikai kérdés: honnan tudod, hogy téged nézett, ha te nem néztél rá?
2017. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
onann tudom hogy nézett mert ottvolt velem hugom és az őcsém és ők látták...
2017. márc. 30. 13:07
 7/7 A kérdező kommentje:
ő hagyott el megcsalt nemtudom milehetett az oka.. pedig nagyon szerettem ... csak még utána irkált nekem mindig hogy szeret ... modtam neki akkor gyere vissza .. ő nem jőtt.. mindig kértem a választ de nem adta meg soha mindig azt irta a semmiért hagytalak el... hát azota nem beszeltem vele de szeretnek de nem tudok... fészen nem tudok irni neki mert a csávoja nézi a fészét az áll fészébe meg nemtudom mikor fog fel lépni.. de jobbvolna ugy hogy személyesen dehát mindig vele van aza menyét kinézetű barátja.. de mondjatok meg nekem érezhet e a tőrténtek alapján valamit még? vagy kivancsi rám hogy hogy vagyok vagy élek? ebből azt veszem le hogy még mindig érdeklem..
2017. márc. 30. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!