Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal 1 hónapja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 1 hónapja szakítottunk, nem tudja túl tenni magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 6 éves kapcsolatrol van szó. (22-éves làny vagyok) . Elég fiatal voltam mikor össze jöttünk. Életem eslő igazi nagy szerelme volt és én is neki. Az utóbbi időbe rengeteget veszekedtünk 1 éve laktunk együtt anyósékkal. Egyszer az egyik veszekedés soràn megütött engem. Most terveztünk külön költözni és babát akartunk. Amikor az egyik nagy veszekedésből ez lett. Haza is költöztem azonnal a szüleimhez . Probàlom elfelejteni tudom nagyon nagy hiba de szinte azonnal elkezdtem ismerkedni hátha elfelejtem. Ő viszont nem hagy engem békén állandóan könyörög igérget h soha tobbé nem tesz ilyet. Minden percbe reménykedik h vissza megyek hozzá. Sìr ( sose làttam 6 év alatt) képes volt ide jönni a szuleim házához és itt màr letérdelve könyörgött , hogy bocsássak meg neki. Nem engedtem neki haza küldtem. Azota is folyamatosan irkál . Azt mondja nem tud élni nélkülem nem tud elfelejteni. Ha letiltom azt mondja elfog jönni ide megint a házunkhoz. Ja és már öngyilkossággal is fenyeget. Csak h menjek vissza hozzá. Amikor ir nagyon megsajnálom van, hogy sirok is attol h tudom szenved de nem megyek vissza hozzá. Mikor fogja végre abba hagyni mit tegyek? Ugye szerintetek sem jó ötlet tiszta lappal kezdeni ?

2017. márc. 30. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell tenned, nem a te dolgod. Azzal teszed a legjobbat, ha megszakítod vele a kapcsolatot, így tud a lehető leggyorsabban túljutni rajtad. Amíg beszélsz vele, minden beszélgetésben a lehetőséget fogja látni, főleg, amíg te sem vagy vele következetes
2017. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Öngyilkossággal fenyeget, a házatok előtt dekkol és nem hagy békén, előtte bántott is. Nem, szerintem sem lenne jó ötlet.

Nem tudom, mikor hagyja abba, van, aki kitartóbb, más nem annyira.

2017. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon gyenge tekintélyű pasasról van szó, aki elkényelmesedett párkapcsolatban, és fogalma sincs arról, hogyan kell bánni a nőkkel.


Nem veszi észre, hogy azzal, hogy porig alázza magát (letérdel, könyörög, öngyilkossággal fenyegetőzik) csak még mélyebbre ássa magát.


Semmiképpen sem ajánlom, hogy visszamenj hozzá, nagyon rossz apa lenne belőle, ha teherbe esnél tőle, és pocsék férj, mert ez az ember NEM férfi.


Határozottan küldd el, és ha öngyilkossággal fenyegetőzik, szerintem nyugodtan szólhatsz a hatóságoknak, hiszen egyrészt a saját testi épségét is veszélyezteti (talán), másrészt téged zaklat, és lelki terrorban tart.

2017. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A családom is azt mondják , hogy ne menjek vissza semmikép. Valamint , hogyha megint jön jelentsem fel. Eddig lehet az volt a baj , hogy ha nem is kedvesen de mindig reagaltam amikor irt. Mindig azt hajtogatja hogy megigéri, hogy szép életünk lessz stb. Már nagyon elegem van . Csak tényleg félek ,hogy megint itt fog dekkolni. ( a multkor nem ment el amég nem mentem hozzá le beszélgetni ) kisem mertem mozdulni a házbol csak a szuleimmel.
2017. márc. 30. 10:52
 5/23 anonim ***** válasza:
Minek reagálsz? Ezzel csak a reményt élteted benne
2017. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Amikor nem reagálok akkor kezd zsarolni az öngyilkossággal. Bár tudom ugysem teszi meg.
2017. márc. 30. 10:55
 7/23 anonim ***** válasza:

@Kérdező


Szerintem az is baj, hogy túl kedves lehettél, vagy legalábbis határozatlan.


Nézd, elhiszem, hogy nem akarsz balhét, de egy ilyen fanatikus ember a szép szóból nem ért!


Határozottan, keményen kell elküldeni, hogy semmiféle remény ne legyen benne, hogy ti még újra együtt lesztek, mert erre nincs esély. Amúgy meg a baja, hogy nem tud ismerkedni, és kétségbe van esve, hogy honnan lesz barátnője (vagy legalábbis olyat, aki tetszene neki igazán nem fog tudni felszedni). Amíg veled volt, legalább volt nő a közelben, így meg ez a világ véget ért.


Hidd el, azok a pasik, akik tudnak csajokat felszedni, nem viselkednek így. Ha egy kicsit szomorkodnak is, nem alázzák magukat meg, hanem egy idő után túljutnak rajta, és hamarosan új barátnőjük lesz.

2017. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Még mindkg bepalizható vagy. Amíg látja, hogy reagálsz a fenyegetésekre, nem fog békénhagyni
2017. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazatok van nem fogok reagálni csak kicsit félek tőlle amugy. Mert teljesen begolyózott. Az is lehet , hogy számot kéne változtatnom. Igazábol azért van ez mert egymásra építettük a jövőnket egymással alartunk élni és babát. ( hála jó istennek , hogy nem jött össze első pár hónapba. Tudom csúnnya kijelentés.) Nekem sikerül tul tennem magam rajta mert tudom mindenki mondja , hogy minden ujamra akadna. Ráadásul nagyon jo személyiségem van ismerkedés téren. Hamar ismerkedek. Viszont ő azt mondja nem tudja elképzelni mással az életét ilyenkor ismét az öngyilkossággal fenyeget. Meg h miért nem tudok adni a kapcsolatunkak egy esélyt. Már azon gondolkodom , hogy számot változtatok és elmegyek egy rokonomhoz lakni ahol nem talál meg mert félni lehet tőlle. Ugy erzem most bármire képes , hogy vissza kapjon. Olyat is mondott , hogy ha megtudja h mással vagyok megöl engem is és az uj srácot is.
2017. márc. 30. 11:05
 10/23 A kérdező kommentje:
Ja és ha ez még nem lenne elég a családja akikkel nagyon jo viszonyom volt szint3
2017. márc. 30. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!