Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 és fél évet jártunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 és fél évet jártunk a párommal. Lassan egy hónapja szakítottunk. Még mindig beszélünk kb heti 1x. Főleg én érdeklődök utána. Ebből még lehet újrakezdés?

Figyelt kérdés
Szakításunk közös megegyezés alapján történt. Párom nem tudott arra válaszolni hogy komolyan gondolja e velem, térre van szüksége és lehet kipróbálná mással. Szakítás napján mindketten sírtunk,sírva váltunk el. Bevallotta hogy miatta van ez az egész szakítás. Most már ha találkozunk szinte úgy vagyunk mint régen,nevetünk, beszélgetünk. Rákérdeztem hogy gondolja elég egy nyár vagy lehet 1 év és újrakezdjük? Először még azt válaszolta hogy igen de most már nemtudja de barátként nem akarjuk egymást elveszíteni. Szerintetek lehet ebből még valaha valami?

2017. márc. 13. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bizakodnék a helyedben!

Főleg ne nyaggasd!

Próbálj új életet kialakítani, új kapcsolatokat kiépíteni, az idő telik, ha nem bírja nélküled, majd jelentkezik.

2017. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ahhogy írok neki az nem nyaggatás de lehet hogy ebbe a szituációba igen. Próbálkozom nem írni neki de annyira nehezen tudom feldogozni hogy eddig nap mint nap beszéltünk és kérdeztem milyen napja volt és beszélgettünk és most meg semmit nem tudok róla....
2017. márc. 13. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak bántani Kérdező, de erre gondoltam

" Rákérdeztem hogy gondolja elég egy nyár vagy lehet 1 év és újrakezdjük? Először még azt válaszolta hogy igen de most már nemtudja"

Tehát, többször is feltetted neki a kérdést, ami az én olvasatomban nyaggatás.

De legyen úgy, ahogy te akarod!

2017. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kezdeném vele újra. Aki "térre" vágyik egy párkapcsolatból, és "kipróbálna" más nőket is, az nem érez semmit a másik iránt. Csak használt téged, és most megunt. Elképzelhető, hogy ha nem lesz épp senkije, akkor újra elővenné az unalmas guminőjét szexre, de neked nincs annyi önbecsülésed, hogy otthagyd a francba?
2017. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Filmekből is mindig kaki a folytatás
2017. márc. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, lehet igazatok van. Ennyi volt, szep volt. De vele vege. Csak ezt a sziv nehezen fogadja el :/
2017. márc. 14. 07:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, miért működne az, ami egyszer nem működött? Ha képesek vagytok változtatni, akkor működhet, de nem ez a jellemző.
2017. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát miután végigkeféli a várost, utána te még tárt karokkal fogadnád? Remélem nem gondoltad komolyan. Tudom, hogy nehéz most neked, de legyél önző és foglalkozz most csak magaddal. Menj el szórakozni, próbálj ki minél több dolgot az életedben. Csinálj olyan dolgokat, amiket még korábban nem. Utazz, sétálj nagyokat, olvass könyveket, menjél bulizni, tanulj nyelveket, kezdj el egy új sportot, fejleszd magad.
2017. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te tényleg visszafogadnál egy olyan embert, aki azért hagyott ott több, mint 5 év után(!), mert "térre van szüksége és lehet kipróbálná mással"???

Szerintem hanyagold ezt a kapcsolatot! A helyedben én inkább a saját teremet építeném és kipróbálnám mással:) Hülyékre nem érdemes vesztegetni a drága időt, de tényleg! Ha papucsként kúszol utána, meg kérdezgeted, hogy "na, mikor jöttök újra össze" pedig nem szexi.

2017. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!