Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély az újra kezdésre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az újra kezdésre, vagy ne is gondoljak ilyenre?

Figyelt kérdés

Röviden: ő szakított velem, mert elmúlt a "tűz", csak a szeretet és a megszokás tartotta mellettem. Elköltöztem a közös lakásból, csak a személyes dolgaimat hoztam el. 3 évet éltünk együtt. Ő közben "kutyaharapást szőrivel" beleugrott egy "kapcsolatba" amiben nem boldog, ezt mindenki látja.

A barátjának meg panaszkodik, hogy képtelen túllépni rajtam, de nincs más választása.


Kérdésem: érdemes a kapcsolat folytatásába bármilyen energiát is fektetnem? Harcoljak érte, vagy inkább hagyjam? A baj, hogy még szeretem...De nem tudom, hogy ezek után tudnék e benne bízni.


Valakinek tapasztalata?


2017. márc. 30. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudnál bízni benne,szeretheted akárhogyan, nem fog menni. Mert nincs bizalom
2017. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van esély.
2017. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy ha már nem tudnál benne megbízni, az megmérgezné a mindennapjaidat.


Egyébként meg.... ekkora egy hülyét!!!

Ha már nem maximumon lángol az érzelem, akkor ezt kell tenni?

Mit gondolt? Örökké tartó szerelem lesz, réten szökellő őzikékkel, éneklő mókusokkal?

Igen, a szerelem elmúlik, átalakul szeretetté, ragaszkodássá. Miért kell ettől beijedni és eldobni?

2017. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az összes közös ismerősünk azt mondta rá, hogy nem normális! Neki így egyszerűbb volt, de most meg megbánta, de ugye nagy a büszkesége és inkább nem keres. Eddig mindig megtalált valami apró "kifogással" de lassan 1 hete nem is beszéltünk egy szót se. Csak a közös ismerősöktől tudom, hogy mennyire letargikus állapotban van.


Igen, sajnos neki a szerelem ilyen rózsaszín ködben zajlik csak és kizárólag. Ha az elmúlik, megijed és inkább menekül, minthogy leülne és megbeszélné velem. Ezért nem tudom mit csináljak...

2017. márc. 30. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha egy év múlva újra hűl a láng, újra kidob? És te újra meg újra visszamész abba az ágyba, ami még meleg a pótnőjétől? Legyél már ennél önérzetesebb. Keress egy felnőtt férfit! Sok sikert! Itt a tavasz.
2017. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Komolytalan, éretlen kislány ez még...szórakozik, játszadozik mások érzelmeivel, még ha nem is tudatosan, saját magával sincs tisztában. Szerintem jobban jársz ha ennek itt tényleg nem lesz folytatása, mert később is ez lenne. Egy biztos, te ne keresd, ezt ő kurta el, ha majd beérik a feje lágya akkor próbálja meg ő helyrehozni is, addig beszélni sem érdemes vele.

Mellesleg az új palija is elég szerencsétlen lehet, teljesen nyilvánvalóan pótlék szerepben van, még azt is hallgatja h rólad rinyál a csaj, ki kellene vágnia a csajt mint macskát szarni, valszeg előbb utóbb meg is teszi majd, na akkor fog majd újra hozzád jönni csaj visszasírni magát.

2017. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy a szakítás után ment bele egy kapcsolatba?

Lehet hogy már mikor együtt voltatok volt valami köztük, csak nem akarja elmondani.

Ismerek ilyet ahol a másik fél mai napig úgy tudja hogy szakítás után nem sokkal összejött valaki mással miközben csúnyább az igazság.

2017. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!