Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A héten szakítottam a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A héten szakítottam a párommal, és nagyon magam alatt vagyok. Arra 0% az esély hogy újra együtt legyünk. Mit csináljak, hogy ne gondoljak állandóan Őrá?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
sportolj, menj a barátnőiddel szórakozni, pasizz...foglald el magad.
2010. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tereld a gondolataidat! Tudom, nehéz lesz, mert én is éltem át szakítást 1 évvel ezelőtt! A másik dolog a gondolat terelésen kívül az idő! Ahogy telik-múlik az idő szépen begyógyulnak a sebeid, hidd el!

Kitartást kívánok Neked!

20/L

2010. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál vele ha most meg magad alatt vagy?
2010. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Futni mindennap járok, de csak arra az egy órára használ, ameddig épp csinálom, utána megint csak ő van a fejemben.

Nem vagyok már tini, és most nem viselném el a barátnőimet sem. Antidepresszánst nem szeretnék szedni, de félrk szükséges lesz.

24L

2010. aug. 21. 22:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem egyszerű story: nős ember, két gyerekkel. Beleszerettem, de ez nem volt helyes, és nem bírtam, nem akartam széttúrni a családját. Ezért hagytam el.
2010. aug. 21. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa... így már érthető a dolog!!:S:S Hát akkor csak a kimozdulást ajánlom neked!! És hogy kibeszéld valakinek a fájdalmad! Ezekkel tudod csak enyhíteni a dolgot!! Nem tudom hogy tanulsz e még vagy dolgozol már de ha tanulsz akkor készülj a sulira az sok időt és energiát elvesz az embertől, ha pedig dolgozol akkor a munkába temetkezz bele és jobb lesz! A barátok ilyenkor nagy segítséget nyujtanak hidd el!!! Beszélj a legjobb barátnődnek a problémádról és segíteni fog!:) 22/F
2010. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dolgozom is, tanulok is. Csak koncentrálni nem tudok. Nem gondoltam volna, hogy ennyire megvisel.:(

Köszi a tanácsokat!

2010. aug. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!