Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennél ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha az exetek odajönne dolgozni ahova te, és idegesítene az új barátnőjével?

Figyelt kérdés

Régen ő dobott el,büszke rá h megkapott,jott tett az önbizalmának,mert előtte nem volt.., behuzta a strigulát utánam,kihasznált, most meg majd örülni fog,h láthatja rajtam h rosszul esik h az uj barátnőjével flörtölgethet előttem.

mikor együtt voltunk,akkor is csajozott,csak hitegetett engem h csak engem szeret,de már kereste a következőt. Nekem jó volt vele,és fájt nagyon amit tett,most meg van egy normális kapcsolata akit majd nem akar átverni..



2017. ápr. 9. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat ne lassa rajtad h bant! Ennyi!
2017. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnék, hogy aki ilyen ember, az nem változik meg. Lehet, hogy most rendes az új csajjal, de ha jön egy probléma, majd újra előjön a másik énje. Nekem is volt ilyenben részem, és tiszta szívből azt kívántam, hogy őt is dobják el úgy, ahogy engem anno eldobott. Tudom, ez nem volt szép tőlem, de akkor jólesett ezt kívánni. Aztán úgy hozta az élet, hogy végignézhettem pár év múlva a szakításukat is, ahogy eldobta őt az új nője... Azóta hiszek a karmában. :)
2017. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha megoldhato, masik muszakba / csoportba / munkaallomasra kernem magam.
2017. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!