Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú párkapcsolat alatt 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolat alatt 2 hosszabb szakítás után jött már össze valaki újra a barátnőjével/barátjával?

Figyelt kérdés
Ha volt egy 4 és féléves pár kapcsolat, és 3 évnél szakítás, és 4 és félévnél egy, van esélye annak hogy újra együtt legyünk? A két szakítás alatt én szakítottam mindkétszer, mert teljesen kikészített a barátnőm a vitákkal. Nagyon durvák voltak, és sűrűek, úgy éreztem mindkétszer, hogy nem szeretem, vagy ha változna se lenne jó. És jobb így. De nagyon hiányzik, és nem múlik a rossz érzés. Nem tudom hagyjam-e. Már eljátszottam 2szer, és ő is sokszor mondogatta a szakítást. Nem tudom mitévő legyek. Ha szeretem és ő is szeret, akkor megéri? A büszkeségemet is bevallom sértené. Másodjára is visszamenni hozzá.

2016. ápr. 8. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Saját tapasztalatból mondom hogy ne! Én ezt 2 nővel is végigcsináltam és pozitív eredményt nem könyveltem el. Tudom hogy rossz, de igazából nem Ő hiányzik, hanem az hogy törődhess valakivel és Veled is törődjön valaki :) Szóval keress egy normális lányt és hidd el hogy el fogod "felejteni".

2016. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és lépj tovább. Ugyanazok a problémák jönnének elő.
2016. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne menj vissza hozzá! Látszik, hogy még nem vagy túl a szakításon, intenzív érzelmeid vannak felé, de akkor sem szabad, mert csak tönkretesz, és még mélyebbre kerülsz.

Most még nagyon rossz lehet neked, de ez egyre jobb lesz, és majd beleszeretsz valakibe, aki meg is érdemli, és akire valóban úgy tekinthetsz majd, mint a "másik feledre"! :-)

2016. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy ő keressen akkor a büszkeséged nem sérül. Mindent meg lehet oldani de ehhez 2 fél kell. Ha nem vagytok hajlandóak mindketten csiszolódni a másikhoz akkor kár a dolog. Ez egy olyan dolog, amit amúgy meglehetne oldani csak a párok kommunikációja manapság 0. Ha szerelem és szeretet van akkor ott megoldás is.
2016. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!