Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok mi volt az oka a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi volt az oka a szakításnak egy több éves kapcsolatban? Szakítottál úgy, hogy még szeretted azt a másikat?

Figyelt kérdés

(egy megcsalás pl egyértelműen ok,d e azon kívül?)


-Hány éves kapcsolat volt?

-Meddig vívódtál a szakításon, és mi volt az oka?

(Kort is írhattok)



2017. ápr. 23. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
(nem a megcsalás az ok, hanem a hazugság, és hogy nem akar energiát fektetni a kapcsolatba)
2017. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7,5 éves kapcsolat, hónapokig őrlődtem és próbáltam megbeszélni a párommal, hogy hova tart a közös életünk, mert azt éreztem, hogy én hajtok és tervezgetek, ő pedig él, mint hal a szatyorban. Nagyon nehéz volt lezárni, mert szerettem és jó ember, de nem éreztem, hogy ugyanarra tartunk.
2017. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. ez kemény lehetett. :/

Nehéz úgy szakítani, ha még szereted valamennyire a másikat..

2017. ápr. 23. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:

15 éves kapcsolat volt. A végére minden fontosabb lett nálam, mindig én lettem háttérbe szorítva, lemondva, elhanyagolva... Ottalvós munkahelyi buli, ahol valószínűleg ott lesz az ex is, akivel megbotlott anno? Hát persze, hisz jó kaja lesz! Az, hogy nekem ez milyen érzés? Kit érdekel, nehogy már kalitkába akarjam zárni! A teló nem lesz nála, mert nem akarja nyomkodni, foglaljam le magam addig! Ha nem bízom meg benne, megette a fene! ...stb.

Sokáig vívódtam, mert nagyon szerettem, és próbáltam volna helyrehozni. De amikor előkerült egyik napról a másikra egy addig nem létező haveri társaság is, és elkezdődött a velük lógás minden héten, akkor már biztos voltam benne, hogy ezt nem akarom tovább.

2017. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen amit a #2 ír ugyanezen megyek át jelenleg.

Csak egy kicsit megfűszerezve ilyen dolgokkal hogy 5 év alatt soha nem sikerült megjegyeznie a szülinapom se névnapom soha nem köszöntött fel. Az hogy egy tábla csokit figyelmesség gyanánt kapjak tőle ez mind kivitelezhetetlen volt neki hol ott én mindig vettem neki akár egy csokit rudit tejsütit de gondoltam rá a ruhákról meg a pénzekről nem is beszélve.

Vagy elhitette velem hogy szeretne babát terhes is lettem aztán közölte velem hogy ő nimcs rá felkészülve anyagilag hova mennénk hol laknánk hol ott van egy háza amit csak fel kellene újítani így hát elvetrttem mert annyira elhittem neki hogy tényleg felelőtlenség lenne szülni. Ezek után vele maradtam még mindig mert hát szeretem mit ad isten rá egy évre terhes lettem megint gyógyszer mellet(igen vessek magamra tudom) és megint képes volt velem elvetetni na ez volt az utolsó csepp az óceánban. De még mindig szeretem kegyetlenül. Teljesen kihasznált összetört lelkileg kisemmizett teljesen. Nincsenek miatta barátaim nem mehettem sehova. Együtt se jártunk sehova hiába mondtam gyerünk ide gyerünk oda csak csavarogni sétálni de semmi ő "dolgozott" ha már este 8kor haza jött akkor az már jó volt amugy 10-11 kor járt haza reggel meg mentünk dolgozni. De ő cainálta jól amúgy főztem neki elé raktam szexeltünk aztán aludt de ígyvan ahogy mondom. De állítása szerint ő szeret mai napig hvogat smst ír. Nem tudom erős leszek és ellenállok neki.

2017. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó... itt egyértelmű, hogy nem becsül meg, nem szeret már téged.. Szóval tegyél magadnak egy szívességet a saját boldogságodért, és ne fogadj egy ilyen embert vissza, ah nem akarod a múltat folytatni. Nyilvánvalóan nem fog változni. :/ Kitartás!
2017. ápr. 24. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!