Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretett e az, aki egy tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett e az, aki egy tobb eves kapcsolat vegeztevel, szakitas utan harom hettel mar uj kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerethetett, most meg mást szeret.
2017. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

3 esélyes:


1. Kapcsolatfüggő, mindegy kit, csak keríteni kell valakit

2. Előtte is alakult már valami, vagy volt jelölt

3. Rátalált a szerelem villámgyorsan, iszonyú mázlista

2017. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Bocs, lemaradt a vége:


Szerethetett, akár végig is, de ha hirtelen jön a köd, megint szerethet, akár gyorsan is. Embere válogatja.

2017. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha szakitasz valakivel, hogy heverheted ki ilyen gyorsan az elveszteset? A szerelem ilyen gyorsan elmulhat es johet masik?
2017. ápr. 15. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Sajat tapasztalat alapjan azt kell mondjam, hogy biztos szeretett, ha veled volt evekig, de a kapcsolat maga mar regebb ota haldoklott mint azt te eszrevetted. Nalunk is igy volt. Kozel 3 eves kapcsolat, ahol kb. az elso ev vege fele mar ereztem, hogy ez nekem nem kell es nem jo (de meg nagyon tapasztalatlan voltam es mas problemak ezenkivul nem voltak), de meg egyutt maradtunk. Viszont igy amikor vegre raszantam magam, mar honapok ota semmit nem ereztem a srac a iranyaba, olyan volt rogton mintha meg sem tortent volna, igy amikor kb. 2 hettel kesobb megismertem a paromat, teljesen egyszeruen belekezdtem vele egy uj kapcsolatba, ami azota is evek ota mukodik.
2017. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nekem azt mondta, hogy vegig szeretett. Mondjuk attol meg haldokolhatott a kapcsolat, amit en nem vettem eszre lehet. Nekem nem mondta, de masnak igen, hogy egy eve kihult. Ebbol sem vettem eszre semmit.
2017. ápr. 15. 09:37
 7/10 anonim ***** válasza:

"De nekem azt mondta, hogy vegig szeretett"

mondani bármit lehet, a politikusok is képesek a nyilvánosság előtt hazudozni, akkor egy átlag ember a 4 fal között miért ne tenné meg?

egyébként meg már nagy valószínűséggel a "kapcsolatotok" alatt is kavart a másikkal, csak ezt nem dörgölte az orrod alá.

2017. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van arról szó, hogy kavart a másikkal a kapcsolat alatt. 3 hét bőven elég egy új ismeretségre.


Viszont, ha már szakított, akkor nyilván már nem szeretett. Hiszen valószínűleg azért szakított. Végig szeretett, addig a pontig, amíg végül már nem, és itt vetett véget az egésznek. Érted. Az nem azt jelenti, hogy a több év alatt nem szeretett. Csak a szakítás pillanatában már nem voltak olyan erős érzelmei, és így könnyebben tudott túllépni a dolgon.

2017. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg belőled már akkor kiábrándult mikor együtt voltatok és már akkor annyira megromlott a kapcsolata veled szembe hogy mikor szakítottatok már nem volt mit kiheverni.

ÉS valószínűleg már mikor együtt voltatok kavart valakivel csak nem akarja elmondani mert neki is kellemetlen és valószínűleg téged se akar megbántani.

Mennyi ideje voltatok együtt és megbeszéltétek a szakítás okát?

2017. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, simán szerethetett. Januárban szakítottunk az exemmel, soha nem csaltam meg, semmi hasonló nem volt. Szakítás után egy hónappal új barátom lett, pedig imádtam az exemet, vele terveztem mindent, de neki más tervei voltak, plusz megcsalt. Így nem volt nehéz elfelejteni.
2017. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!