Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ha ez történne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ha ez történne? 21/F

Figyelt kérdés

A baratnommel tobb mint 1 eve vagyunk egyutt de mostanában teljesen mas lett mint volt. A hetvegen tortent egy eset ami ugy erzem elinditott bennem valamit de nagyon durvan. A lenyeg az, hogy a kedves "parom" egy szalmaszalat sem tenne arrebb a kedvemert, egyszeruen ugy erzem nem tenne es nem tesz meg ertem semmit, se fontos se banalis dolgokat. O viszont rengeteg mindent elvar es megkap, ha valamit megsem (ez azt jelenti hogy nem veszek neki valamit) akkor hatalamas balhet csap. Egyszeruen ugy erzem nem szeret mar, de hiaba mondom neki vagy hozom fel a temat a szakitas gondolatatol meg kiakad.

Mindegy igazabol a lenyeg, hogy egy ideje mar hogy megismertem egy lanyt akivel jol osszebaratkoztunk. Igazabol en mar az elejen imadtam mert olyan kis aranyos. Viszont kulsore nem is kifejezetten az esetem, vagyis annyira nem fogott meg elsore.


A lenyeg, hogy a hetvegen nagyon beteg voltam elkaptam valami virust es nagyon rosszul voltam lazas voltam, alig birtam megmozdulni is.

Es a baratnom aki elvileg nalam maradt volna a hetvegen kozolte hogy nem akarja elkapni es igy amugy sem tudunk semmi programot csinalni inkabb hazamegy (kedves). Konkretan mondtam is neki hogy lelkileg is olyan rosszul vagyok (mindig lehangolt leszek ha beteg vagyok) kertem, hogy maradjon ha szeret. Persze mondta hogy szeret de most ne zsaroljam ezzel. Vegul elment, aztan egyedul maradtam, beszelgettem messengeren ezzel a lannyal aki mondta, hogy majd o atjon apolni stb de mondtam hogy jaj nemar, nem kell. Erre csak atjott egy oraval kesobb pedig mondtam neki, hogy nem varom el. Es itt maradt meg este is es olyan aranyos volt vegig gondoskodott rolam mindent megtett mar zavarbaejto volt. Ugy aludtam el a kanapen, hogy a fejem az oleben volt o meg simogatta. Masnap delutan ment el, vegig beszelgettunk meg filmeztunk olyan jo volt. Sokkal jobban is lettem es jobban is ereztem magam. Mikor vasarnap delutan visszajott a baratnom es az volt az elso szava, hogy de sz@ul nezek ki annyira egyedul ereztem magam. Igazabol azota folyton azon gondolkodok, hogy miert vagyok a baratnommel es miert nem olyannal aki igazabol is szeret engem?! Szerintem belezugtam a lanyba de meg nem vagyok biztos benne. Fogalmam sincs o mit erezhet irantam vagy, hogy lenne-e eselyem mert nem ad egyertelmu jeleket. A baratnom regen nem volt ilyen akkor meg szerettuk egymast de megvaltozott. Nemtudom mit csinaljak de mar nagyon elegem van es erzem, hogy nem vagyok boldog. Szakitanom kellene?


2017. ápr. 25. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendes srácnak tűnsz. De ne rontsd el azzal, hogy úgy kavarsz másik csajjal, hogy van barátnőd.


Válassz, vagy a barátnőddel próbálod helyrehozni a kapcsolatot, vagy vége és a másik lánnyal törődsz. De ne legyen a kettő egyszerre, mert akkor lehet majd a két szék közül a földre ülsz. Minél előbb tisztázd magadban és válassz melyikbe fektetnéd az energiádat inkább.


Csak így jöhetsz ki tisztán ebből. Az pedig hogy hogy döntesz szerintem ne mi mondjuk meg.


(Amúgy én is pont ilyen szituációban voltam. Nem voltam biztos magamban, nem tudtam mit érzek a srác iránt, a barátomra pedig haragudtam. Szakítottam vele, összejöttem a sráccal, de hiába volt rendes velem, az nem tudta helyettesíteni a szerelmet. Úgyhogy nagyon megbántam hogy nem maradtam a barátommal. De ettől függetlenül nem tudom a te esetedben mi lenne a jó.)

2017. ápr. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe szakítanék a lánnyal de nem azért mert nem ápolt mikor beteg voltál. Ez nem a kötelessége és tényleg elég fura ahogyan érzelmileg zsarolod. Én azért szakítanék vele mert te nem szereted őt már elégé, szerintem ezért keresed a kifogásokat is.

Amikor megismerkedik az ember valakivel mindig a szebbik oldalát mutassa, nyilván való hogy az az aranyos lánynak is a szebbik oldalát láttad de nem biztos, hogy ő is ilyen marad 1 év mulva. Szerinted a barátnőd egy szalmaszálat se mozdít meg érted. Szerintem meg nem lehet egy olyan személyiséged a barátnőd szemébe (ha már kérned kell) akiért érdemes megmozgatni bármit is. Ez az őszinte véleményem, nyugodtan vitatkozhat vele bárki:)

2017. ápr. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másodikhoz válaszhoz hasonló elven írom: Egyértelmű, hogy a második csaj foglalkozik veled, nem mondom, hogy jó üzlet lenne lecserélni az elsőt, mert nem ismerem őket, de szerintem az első elkanászodott, dobni kellett volna régen, megbeszélve vele, hogy miért. A másodikat választanám, ha te is akkor sok sikert hozzá. Elsővel küzdős hónapok, évek lennének, hogy megmagyarázd neki régen milyen volt és mivé vált.
2017. ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátbőddel szakítanod kell, nincs értelme. Nem kapod meg azt a törődést, amit elvársz a kapcsolatban, mindig hiányérzeted lesz és emiatt gondolom elég szar embernek is tartod magad, alacsony az önértékelésed.


Viszont, hogy most a másik lánnyal alakulhatna-e valami? Jó kérdés, de ne siesd el azért! először is zárd le a régit! Fáj, de látod, hogy máshonnan több törődést kapsz! És meg is érdemled! Normális srácnak tűnsz, semmi baj veled!

Utána pedig gondolkodj el, hogy a lány fogott meg, vagy csak maga a törődése az, amit elindított benned valamit iránta? Ne ess abba a hibába, hogy elkezded idealizálni őt és közben ő egy másik személyiség, mint amit agyban "felépítesz"! Adj időt magadnak, ismerkedj meg vele rendesen és utána dönts :)


Sok sikert!

2017. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!