Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Hivatalos vagyok a hétvégére egy olyan eseményre, ahol az exem és egész családja is ott lesz... Már nagyon régóta szeretnék elmenni, de mikor megtudtam, hogy ők is mennek, kicsit elbizonytalanodtam. No nem azért, mert még érzek valamit, bár biztos felkavarna lassan 1 év után egy ilyen összefutás, annyira nem érdekel az, hogy mit gondolnak, de mégis az ő szemükkel látva (főleg az exemével) lehet furcsa, hogy megjelenek. Mintha azért mennék, mert tudom, hogy ők is ott lesznek. Nem akarok feszült pillanatokat csak jól szeretném érezni magam.

Szerintetek?



2017. ápr. 25. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el
2017. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamenyire szerintem tuti fel fog kavarni,megha mar nem is érzel iránta semmit.

Viszont menj el,érezd jól magad,és foglalkozz másokkal,illetve azért amiért oda mentél.

2017. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!