Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
az a helyzet h tegnap szakítottam barátnőmmel, úgy éreztem h nem szeretem annyira 2fél hónap után, kb egy hete ilyen gondolatok törtek rám.. és úgy éreztem meg kell h tegyem, és meg tettem és hát még rosszabb, annyira hiányzik és most be kell h lássam h szeretem.. el mondjam neki ? még sose voltam ilyen helyzetben, és a legrosszabb teljesen össze passzolunk, és azt is tudni kell h október végén jöttünk össze, szeptember 1-én költöztem a falujába mert augusztus elején szakított az akkori barátnőm, 1-ÉN tudtam el költözni, és igazából azért éreztem azt amit mert az akkor exem néha eszembe jutott és ez idegesített h mással vagy mást szeretek de még is eszembe jut és rossz érzéssel ön el, igazából ez miatt gondoltam h nem szeretem annyira, de most borzalmas annyira bánom és most nem tudom h mit tegyek ő velem akar lenni mert szeret, de ugy éreztem h ezek a gondolatok miatt át verem, az2 hónapig eszembe se jutott az akkori ex, nagyon boldog voltam, alig várat m h haza érek és vele legyek, de jöttek ezek a gondolatok és meg ijedtem vagy nem tudom.. pontosan mit kéne tennem? :( 23F

2017. jan. 12. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy.
2017. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene nőni, az sokat segítene a problémádon...
2017. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen hülye vagyok. kösz
2017. jan. 12. 18:35
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

Bazzeg, megint egy tipikus példája annak miért nem szabad szakítás után rögtön pótlékot keresni. Úgy jöttél össze szegény csajjal, hogy még az exen rugóztál, meg lett az eredménye.

Voltam ilyen szituban nemrég, csak ott a csaj volt ilyen hülye mint te, exével szakított, másfél hónap múlva megismert engem, nagy lángolás az elején, minden szuper, szextől kezdve a személyiségünkig stimmeltünk mindenben. Tényleg boldog voltam, én is és láthatóan ő is, aztán... Ő is ilyen bő 2,5 hónap után kattant be, mert előjöttek az exével való emlékek..akivel 4 évig ették egymás életét, szakítottak már vagy 10X, egy rakás szar volt a kapcsolatuk, úgy beszéltek már egymással mint a kutyával...

A vége az lett h bekattant, nem tudta mit akar, szakított, majd utólag kiderült, h szakításunk estéjén már az exhez ment...valszeg megkereste a pali, aztán beígért fűt,fát neki h majd minden szuper lesz most már, csak menjen vissza hozzá, mivel a csaj sem volt túl rajta, nem engedte el a dolgot, ezért gondolom nem kellett neki 2X mondani...

Mit ne mondjak, eléggé padlóra küldött, hatalmas árulásnak érzem.

Te most ugyanezt csinálod a csajszival, csak még az exhez nem szaladtál vissza...

2017. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
te figyelj csak én ezt borzalmasan sajnálom ami veled van, de hála a jó istennek én nem voltam 4 évet vele együtt, nem szakítottunk 10x, egyetlen egyszer ami nekem bőven elég volt... semmi pénzért nem mennék vissza hozzá és h miért? mert ez a lány akivel most 2 hónap után ezt tettem rá világított h én olyannal voltam együtt aki rohadtul nem illett hozzám, se személyiségileg se más hogy... meg akart változtatni és én mikor kezdtem változni kb bepasizott mellettem egy fürdőben egy 30 éves csávóval, és azt mondom h hála istennek, úgy h nem, nem fogok az exemhez vissza szaladni nem is tartjuk a kapcsolatot.. nem is akarom, ő a múlt.. most már tudom h ki kell köszönöm a válaszokat, emberek vagyunk rossz döntéseket mi is hozunk!!
2017. jan. 12. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!