Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Szakitanátok vele? Nagyon szeret.21L

Figyelt kérdés
A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Az utóbbi 1 évben több összetűzésben volt részünk. Úgy érzem,hogy már régóta nem vagyok boldog mellette, és nem tudom elképzelni a jövőmet vele. Meg is mondtam neki, ő errefel azt mondta, hogy mindennél jobban szeret, a legjobb barátja vagyok, és helyre akarja hozni a kapcsoolatunkat. Én pedig menekülnék ebből a kapcsolatból. Azért vagyok ilyen határozatlan, mert én is érzem, hogy nagyon szeret. de valahogy már elegem vanaz egészből,de félek, hogy nem fogok egy olyant találni, aki olyan odaadóan fog szeretni, mint ő.
2017. ápr. 28. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, most hogy lefordítsam neked, hogy mit írtál, kérlek nézz szembe magaddal. Utálom a párkapcsolatot, de azért benne szeretnék lenni, azért mert szarba se veszem magam, és inkább adok annak a srácnak hogy jó legyen, mert csak az a lééényeg, hogy nekiii jó legyen, én semmit nem számítok magamnak.(10-20 év múlva olyan leszel mint anyám, sajnáltatni fogod magad, hogy veled milyen borzasztóan elbánt az élet miközben te bánsz el saját magaddal ezzel az önfeláldozással) Félek attól, hogy ennél lehetne sokkal jobb is, mert valószínűleg ha egyedül lennék is jobb lenne mint ebben a párkapcsolatban, de félek saját magamtól, mert akkora az önbecsülésem, mint egy zsák szemétnek. Soha senki nem szeretett az életben, ezért ha egy számomra gusztustalan emberke is, de legalább szeret, hát tördelem tovább a saját gerincemet, reménykedve, hogy egyszer jobb lesz egy a már 2. évben kifutott párkapcsolat.


Amit tehetsz, hogy rendbe rakod az önbecsülésed, és nem dobod oda mindenkinek magad, aki azzal hiteget, hogy szeret. Nem csak az a lényege egy párkapcsolatnak, hogy téged szeressenek, hanem hogy te tudj szeretni.(ez utóbbi a leglényegesebb dolog) Nem attól lesz boldog egy ember, hogy szeretik, hanem attól lesz boldog ha ő szerethet valakit, mert akkor minden cselekedetében ott van a szeretet a boldogság, mert tudja hogy azokért cselekszik akiket szeret.

2017. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Elmondom a forgatókönyvet, amit a gyávaságod fog szülni!

Jegyzetelj!

Te benn maradsz a tessék-lássék kapcsolatodba, mert "ő szeret" (bár ennyi erővel akár az üdv hadtestnek is felajánlhatnád a tested, hiszen sok férfi képes lenne "szeretni", de ezt most hagyjuk is). Aztán te csak frusztrálódsz, sőt balhézni is fogtok, mert benn rekedtél egy kapcsolatba, ami nem elégít ki, és tetszik vagy sem a tudatalattid ki akar törni belőle. A sok vitának, veszekedésnek, összezördülésnek az lesz a vége, hogy nemhogy barátok nem lesztek, de úgy fogtok acsarogni egymásra mint két elvadult, megveszett kutya.

És ahelyett, hogy emlékeidben úgy élne ez a kapcsolat, mint egy élmény, ami szép volt, jó volt, már csak a gyűlölet marad meg és a gyomrod is felfordul amikor megpillantod valaha az életbe...


Ez a tipikus forgatókönyv leginkább az idősebb korosztályt fertőzi, főleg mert őket összetartja a vagyon, 10-en pár év, a papír, esetleg a kölykök... így hajlamosak "túltolni" a kapcsolatot.


Szóval én, ha már parázs sincs iránta és javítani nem akartok a dolgokon, akkor leginkább csak a sírba vezet a kapcsolat.

2017. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a természetes para ilyenkor...ha csak ez utóbbi tart vissza, hidd el, lesz, aki nagyon tudajd szeretni...mindig a nőn múlik a szakítás is ilyen szituban, amit leírtál, az alapján a napjaitok, honapjaitok meg vannak számlálva...
2017. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másrészről amíg nincs önbecsülésed, addig ne is reménykedj boldog párkapcsolatban. Nem attól leszel te valaki, hogy mit teszel le az asztalra, attól leszel valaki, hogy az vagy aki. Amíg azt a valakit aki vagy nem tudod becsülni, szeretni, addig soha az életben nem fogsz tudni szeretni becsülni igazán senkit.
2017. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési zavarokkal és kapcsolatfüggőséggel ajánlatos megkeresni egy ilyen témában jártas szakembert. Drágább lesz, mint itt gyakorin kérdezni, de talán van esélyed a gyógyulásra.
2017. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Azért ez nem valami gerinces, lásd be.
2017. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21- e félsz hogy nem találsz másikat??

Előtted az élet , nagyon SOK az időd , ha vele is natatsz most, később szakítás lesz belőle, mert találni fogsz jobbat, majd meglátod. :)

2017. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!