Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem mert már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem mert már nem szeret. Hogyan legyek túl rajta? Hogyan fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés

3 napja szakított velem a párom. szemembe mondta hogy már szeret úgy ahogy kéne. Én úgy érzem belehalok. Teljes szívemből szeretem, és nem tudom felfogni, hogy ez velem történik.

Tényleg létezik ilyen, hogy egyik napról a másikra már szeretek valakit? Hetekkel ezelőtt még a közös programjainkat szerveztük.... :(

Segítsetek! :(


2017. ápr. 26. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

"Tényleg létezik ilyen, hogy egyik napról a másikra már szeretek valakit?"


Nem, hanem ez egy hosszú időfolyam volt. Biztos már sz..r volt a kapcsolatotok a vége felé. Nem most kell sírni, mikor vége, hanem közben kellett volna tenni a kapcsolatért, hogy harmonikusan és jól működőképes legyen.


Hetekkel ezelőtt még a közös programjainkat szerveztük.... :( "

Ekkor már nyilván megjátszotta magát, gerinctelen módon, és addig várt, míg egy másikkal biztos nem lesz a dolog.


Most azért szakított, mert már van új. Ennyi.


Tudod, kár olyanért búslakodni, ami nem működött. Ha működött volna a kapcsolat rendesen, akkor nem lett volna vége.


Sajnálom. Zárd le a múltat és kezdj új életet nélküle. És nem kell túldramatizálni a dolgokat. "Én úgy érzem belehalok."

2017. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek abban, hogy bárki egyik napról a másikra felébred és már nem szereti a párját. Szerintem ez egy jóval hosszabb folyamat része amiről rendszerint nem szoktak beszélni, nem mondják el a problémákat csak elfojtják és úgy tesznek mintha minden rendben lenne mert azt várják, hogy a másik vegye észre a gondolataikat.

Segíteni sajnos nem tudok, ez pont olyan dolog amivel mindenkinek egyedül vagy a barátai segítségével kell megbirkóznia.

2017. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Velem is így történ még 3 évvel ezelőtt, h egyik napról a másikra azt mondta, h úgy érzi, h már nem szerelmes belém. Sírva hívott fel, valószínű dolgozott benne a lelkiismeret furdalás amiért becsap. Nem sokkal később ki is derült, h egy másik fél kevert be amitől elbizonytalanodott az exem. Persze amíg 100%-ig nem volt biztos a dologban , h a másik nővel bármi is lehetne, addig engem hitegetett, h "biztosan ez csak egy hullámvölgy és átmegy rajta" én pedig majd összetörtem magamat, h minél inkább a kedvében járjak, h bizonyítsak neki. Rájöttem, h egy nő van a dologban és azonnal szakítottam vele. Ő még fél hónapig próbált elérni, de tudtam, h átfog újra verni, mert csak a levegőbe beszél. Így is volt, mivel ők még azóta is együtt vannak.
2017. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy pár hete érlelődött benne ez a döntés és hogy "próbálkozott". azért nem mondta, mert úgy gondolta én ehhez már nem tudok tenni hiszen mindent megtettem a kapcsolatért. :(
2017. ápr. 26. 15:17
 5/19 anonim ***** válasza:
becsüld meg, hogy őszinte volt veled, és nem volt bátortalan ezt elmondani neked. Tudom, most fáj, de őszinte volt, nem vert át. Új életet kezdhetsz anélkül, hogy megalázott volna Téged. Ilyen előfordul elég gyakran, csak a legtöbbször a fél, aki kiszeretett a másikból, nem elég bátor ahhoz, hogy ezt bevallja, és jönnek a megcsalások, aztán meg valami kamu ürügy miatti szakítás, amin aztán jó sokáig agyalhatsz. ez így legalább egy tiszta ügy, le kell zárnod magadban, és le is fogod tudni. Találsz mást, aki szeret (bár most még nem tudod).
2017. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát...ebbe az őszinteségbe most nem vagyok biztos:o ebben a pillanatban láttam meg egy közös képet más lánnyal, a közösségi oldalon...
2017. ápr. 26. 15:30
 7/19 anonim ***** válasza:

őszinte volt, mert nem a hátad mögött csalt téged azzal a lánnyal. fogd már fel, hogy őszinte volt veled, hogy szakított és elmondta, hogy már nem szeret téged.


ne akarj kételkedni mindenben.

hagyd az egészet békén. zárd le a múltat és kész.

2017. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Rendben, azon leszek. Csak fáj ez az egész.
2017. ápr. 26. 15:35
 9/19 anonim ***** válasza:

Jaa a kapcsolat alatt ismerkednek a ferfiak is, csak ezt senki nem szivesen hangoztatja.

Kerdezo, rohadt nehez lesz, de az a legjobb , ha teljesen megszunik a szamodra. Torles mindenhonnan, ne allj le vele trecselni se. El kell ot felejtened.

2017. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja és mig érlelödött a szakitás, azt nem tudta vn közölni veled, nem csak a kéoedbe vágja h nwm szeretlek...


Ex detto, hazajön h ö már nem szeret, mondom mivan, elözö este még szeretkeztünk. Hát ez már két hete benne van és NEKI milyen szar volt, blablabla. De mikor rákérdeztem miért nem mondta, hát azt hitte, változik a dolog, meg én is.

Persue egy csaj kvrta meg, aki amugy azota szarik rá.


Fel a fejjel, én már együtt élek egy csodás, öszinte! férfivel, ex meg két éve egyedül.

2017. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!