Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki miután szakított a pasijával, a pasi visszaakart menni, de addig nem foglalkozott vele?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát amíg együtt voltunk nem foglalkozott velem, hanem szakítás után kezdett el kaparni utánam? JÓl értelmezem?
2017. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első válaszoló értelmezése helyes, akkor igen, nekem volt. Elküldtem a francba.
2017. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, igy ertem 😊
2017. ápr. 28. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Volt nekem is, ill. szinte az összes barátnőm volt már ilyen helyzetben. Vicces, hogy a forgatókönyv mindig pontosan ugyanaz, az a nagy változás és teperés pontosan addig tart, ameddig újra nem érzi nyeregben magát az illető, utána minden megy tovább a régiben.

Nem érdemes foglalkozni az ilyen teperéssel, késő bánat, vannak bőven férfiak, akik akkor is megbecsülik a párjukat, amikor kapcsolatban vannak, nem pedig csak akkor, amikor elveszíthetik őket.

2017. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van. Előfordul, a legjobbaknak is vannak rossz napjai. Én is hasonló helyzetben voltam már, mikor nem törődtem barátnőmmel, és szakított velem. Azóta eltelt 5 év, és boldogak vagyunk :)
2017. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2. Es mikor leraztad probalkozott meg tovabb?
2017. ápr. 29. 11:37
 7/9 anonim válasza:
Szia. Mi történt pontosan? Így nehéz válaszolni a kérdésre. 24/L
2017. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szakitottam vele,mert elkenyelmesedett,nem tett mar semmit a kapcsolatunkert,nem bokolt egyszer sem. Miutan szakitottunk irta h nem tud elengedni. Ma talalkoutunk es nem mondott semmit,csak annyit hogy szerinte nem lesz ez jobb sose,vagyis nem tudja magat rajtam tultenni,de azt mondta hogy elfogadja...puszilgatott de ennyi...szeretem de en mar igy nem voltam boldog
2017. ápr. 29. 18:22
 9/9 anonim válasza:
Hát nem tudom, te tudod hogy tudod-e őt újra szeretni. Előfordulhat hogy rájött mit hibázott, és tud változni érted :)
2017. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!