Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Mit reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit reagálnátok, ha a duci exbarátnőtökkel összefutnátok vagy meglátnátok róla egy képet, hogy lefogyott és nagyon szép alakja van?

Figyelt kérdés
Vagy ha volt már ilyen, az milyen érzést váltott ki bennetek?
2017. ápr. 28. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mit reagáljak? ducin szerettem az exem, ha lefogyott az ő dolga, nekem már ex, mind1 milyen lett, legyen boldog és kész


24F

2017. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne regálnom bármit is? Nyilván észrevenném a különbséget és ha nem rossz viszonyban váltunk el, megdicsérném, aztán mennék tovább a dolgomra.
2017. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudna érdekelni. Van azóta párom és nem gyűlöletben váltunk el. Nem azért szakítottunk, mert zavart volna az alakja. Innentől kezdve az általam feltételezett feltevésed, hogy epekednék utána, téve.
2017. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én magasról tennék rá...
2017. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én olyat láttam, hogy egyik exem 5x kilóról 100 fölé

sikerült, hogy menjen. Az jutott eszembe, hogy valami

nem stimmel.

2017. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel a duci lányokat szeretem, ezért nem igazán hatna meg, hogy lefogyott.
2017. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem volt ilyen. Rohadtul megcsunyult. Ő úgy volt szép. De azért felpróbáltam szottyadtan is:D
2017. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közöm? Nem érdekel már, azért ex.
2017. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!