Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen férfiként valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiként valóban örülhetek, hogy egy duci szép arcú lány akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok macis, kövét, de sportos sem, átlagos testalkat, 177 cm 80 kg. Arcom is átlagos szemüveges fej.

Jelenleg 31 évesen Tescóba vagyok árufeltöltő. Jelenleg emiatt is szüleimmel élek, kicsit határozatlan félénk vagyok.

Megismerkedtem egy duci, 85 kg-os szép arc lánnyal. A lány 27 éves és szintén szüleivel él.

Ő azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki és többet is el tudna képzelni, viszont engem kicsit zavar a súlya.

Úgy gondolom nem várok el többet mint amit nyújtani tudok, pláne úgy hogy ő duci én nem.

Haverok szerint örüljek hogy szóba állt vele egy ilyen nő


2017. márc. 28. 10:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem szimpatikus ne járj vele. Neki is fájdalmat okoznál, ha húzogatnád előtte a mézes madzagot.
2017. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom te is a bomba csajokra vagysz v vered ki estenkent.

Kozbe meg...meg annyira se nezel ki jol mint ahogy hiszed magadrol. :D

Nem dragam....o erdemel nalad jobbat.


31 eves van...ferfias erodnek csucsa...es szulokkel elsz es tescoba dolgozol. Nem gaz, tisztesseges munka....de gondolkozz el az eleteden.

2017. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogyan az 1-es írja. Ha nem érzel iránta semmit, vagy zavar a ducisága, akkor ne járj vele.


36\F

2017. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Ha az egyetlen probléma vele, hogy kövér, azon még tud változtatni. Ha küzdőtípus, egy év alatt 20 kilót le tud adni. Egyébként mondhatod neki, hogy nagyon szimpatikus, de külsőre csak a súlya miatt nem az eseted. Viszont ha türelmes vagy és ő képes érted küzdeni, vagy ha másért nem is, hogy ő szexi legyen, akkor megoldható, hogy melletted fogyjon le. Viszont erre kölcsönös támogatás kell. Talán te is edzhetnél vele. Lenne valami közös bennetek.
2017. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%

Orulhetnel hogy szimpatikus vagy neki. De ha ez nalad egetrengeto problema, hagyd beken, had keressen mast. En is molett vagyok, megsem okoz problemat, o is siman talal.


27N

2017. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

ha ennyire nem tudsz együtt élni a kilókkal, akkor ne menj bele...

de talán csak azért zavar ez, mert nem is tudsz róla szinte semmit...

amiket leírtál külső tulajdonságok, arról nem írtál milyen a lány maga


24F

2017. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
De mégis mit vársz, hogy egy fitnessmodell legyen a barátnőd, aki mellette okos és házias is? Azért talán tenni kéne, hogy valaki kiérdemeljen egy ilyen lányt. Ha te átlagos vagy arcra, testalkatra(szerintem kicsit duci is lehetsz, 177 cm 80 kg-val), plusz se karriered, se önálló életed nincs 31 éves korodra, akkor örülhetsz, hogy valaki tervezne veled. Tudom, ez durván hangzik, de minden csak rajtad múlik: lehetne sportos alkatod, ha eljárnál edzeni, lehetne sokkal jobb munkád, ha tanulnál és fejlődnél. Ha nem teszel a sikerért, akkor ne is legyenek irreális elvárásaid.
2017. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
9%

Azért kíváncsi lennék, akik itt osztják az észt, hogy a lány érdemel jobbat, ők hogyan kezdték???

Vagy csak az olyan faszik a nyerők, ahova már készen be tud költözni a csaj?

Ez lenne az a fene nagy egyenlősdi?

2017. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha szép arcú, mi kell még?

Mondjuk szerintem se álltasd, talál nálad jobbat. :)

Amúgy ha férfiként nincs jó tested, mit vársz el? Oké, hogy ő még duci is, de a nőknek eleve másak a zsírszövetei. Jó, persze tudna fogyni, ha akarna, de ennyi erővel te is eljárhatnál edzeni ugyanolyan intenzitással, ahogy tőle is elvárnád.


21/L

2017. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

7. Nagyon nincsenek irreális elvárásaim, egy 60-65 kg nő megfelelne, nem kell szuper modell, nem kell gazdag nő, nem kell határozott magabiztos nő, amit a nők elvárnak, hanem csak egy átlagos lány, nem kövér.


Ugyanazt várom el amit nyújtani tudok.......

2017. márc. 28. 10:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!