Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szép arcom van, ami elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szép arcom van, ami elég sok pasinak tetszik, viszont az alakom nem szép, duci, akkor mennyit segít rajta az arc? Ilyenkor esélytelen hogy tetszek valakinek, akinek nem jönnek be a duci alkatú Lányok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 01:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A szép arc fontos és pozitív, de olyan pasinak akinek nem tetszenek a duci lányok nem fogsz bejönni. De vannak olyanok, akik kedvelik a duci lányokat szóval ne csuggedj! :)
2016. okt. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
41%
Félek a duci alkat alatt egy dagadt tehénre gondolsz. A duci az akin van plusz tíz kiló, nem több.
2016. okt. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem az alak másodlagos. Nekem elsősorban a nőnek az arca tetszik meg. Az, hogy duci vagy nem duci, annyira nem számít nekem. Láttam már ducibb, nagyon szép nőt. Legalábbis én annak tartottam. (Szerintem még szexi is lehet)


A második kérdésedre, hogy tetszhetsz-e olyannak, akinek nem jönnek be a duci alkatú lányok, nem tudom. Lehet elkeserítelek, de szerintem nem annyira. Ha valaki kijelenti magáról, hogy nem kell neki duci alkatú lány, akkor lehet tényleg nem tartja vonzónak ezt az alkatot. Bár mondom, szerintem szép és nőies, sőt még szexi is lehetne ez az alkat, csak nagyon sokan a divatmagazinok meg filmek alapján szocializálódtak.


Ha konkrétan egyvalakivel vagy kérdéses helyzetben és szeretnél vele dűlőre jutni, szerintem rákérdezhetsz vagy utalhatsz rá, de hosszú távon nem tudom mennyire lenne jó neked. Hallottam már olyat, hogy van aki sanyargatja ilyenkor a nőt, hogy fogyjon le. Ha a nő egészsége miatt teszi akkor én még meg is érteném, de én nem így hallottam.

2016. okt. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
A szépség erősen relatív, sokaknak a duci gyönyörű.
2016. okt. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy segíthet. Több évig voltam olyan lánnyal aki arcra nagyon szép viszont kissé molett volt.

Küldhetsz képet ha gondolod.

2016. okt. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne keseredj el!

Én sem vagyok vékony, de soha nem okozott problémát. Nem is akarok karcsú lenni, én szeretem így magamat.

Ennyi a titok egyébként. Ha magadat szereted, akkor más is szeretni fog.

Persze, ha valaki alapból nem szereti a teltebb alkatot, akkor annak elsőre nem fogsz tetszeni,de most ez szerintem nem baj. Neked sem tetszik mindenki, sőt, nincs olyan ember, aki mindenkinek tetszene.

2016. okt. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél;)
2016. okt. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet h hulye kerdes, de a ducisag ellen nem szeretnel tenni?
2016. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Én pl. jobban szerettem a szexet duci nővel, mint vékonnyal. A legjobb csókot egy telt nőtől kaptam idáig, a hideg is kirázott tőle, finom, húsosak voltak az ajkai... én meg odalent megháláltam az élményt... :p


25f

2016. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Pasitól függ. Ismerek olyat, akinek az arc a fontosabb, de olyat is, aki azt mondja, hogy inkább szereti a jó testű, kevésbé szép lányokat, mint a nagyon szép, de nem csinosakat.

Aztán meg az is nagyon szubjektív, hogy ki találja szépnek az arcod, vagy ki szerint mennyire (nem) vagy csinos.

2016. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!